2016 augusztus 03.

Íme, a teljes program a riói olimpiáról!

Összegyűjtöttük, mely válogatottak, mikor játszanak. 

rio-2016 logo01

A férfi program: (az időpontok magyar idő szerint értendők)

1. játéknap:

Szerbia-Magyarország 13-13 (3-5, 3-4, 3-2, 4-2)
Görögország–Japán 8-7 (2-0, 2-3, 0-4, 4-0)
Brazília–Ausztrália 8-7 (3-2, 2-1, 2-2, 1-2)
Egyesült Államok–Horvátország 5-7 (2-2, 1-1, 1-2, 1-2)
Spanyolország–Olaszország 8-9 (3-2, 2-1, 1-2, 2-4)
Franciaország–Montenegró 4-7 (0-2, 0-3, 1-0, 3-2)

2. játéknap:
Szerbia–Görögország 9-9 (1-2, 0-2, 4-3, 4-2)
Olaszország–Franciaország 11-8 (4-3, 4-1, 1-2, 2-2)
Egyesült Államok–Spanyolország 9-10 (2-4, 3-1, 2-3, 2-2)
MAGYARORSZÁG–Ausztrália 9-9 (4-3, 2-2, 1-3, 2-1)
Japán–Brazília 8-16 (2-5, 1-3, 4-4, 1-4)
Horvátország–Montenegró 8-7 (2-2, 2-1, 1-2, 3-2)

3. játéknap:
Ausztrália–Japán 8–6 (1–2, 2–1, 3–2, 2–1)
MAGYARORSZÁG-Görögország 8–8 (2–1, 1–1, 2–4, 3–2)
Egyesült Államok–Franciaország 6–3 (1–1, 4–0, 0–0, 1–2)
18.00: Olaszország–Montenegró 6–5 (2–1, 1–1, 1–0, 2–3)
Brazília–Szerbia 6–5 (0–2, 3–1, 2–0, 1–2)
Spanyolország–Horvátország 9–4 (2–0, 2–1, 1–2, 4–1)

4. játéknap:
augusztus 12. (P), 14.00: Magyarország-Japán 17-7 (5-1, 6-2, 2-2, 4-2)
augusztus 12. (P), 15.20: Horvátország-Olaszország 10-7 (1-1, 4-3, 3-2, 2-1)
augusztus 12. (P), 16.40: Montenegró-Egyesült Államok 8-5 (2-1, 0-0, 2-2, 4-2)
augusztus 13. (Szo), 01.50: Spanyolország-Franciaország 10-4 (3-1, 3-0, 1-1, 3-2)
augusztus 13. (Szo), 01.30: Görögország-Brazília 9-4 (3-1, 1-1, 3-2, 2-0)
augusztus 13. (Szo), 03.10: Szerbia-Ausztrália 10-8 (2-2, 2-3, 2-1, 4-2)

5. játéknap:
augusztus 14. (V), 19.10: Ausztrália-Görögország 12-7 (5-3, 5-1, 0-1, 2-2)
augusztus 14. (V), 17.50: Montenegró-Spanyolország 9-9 (2-2, 3-2, 2-4, 2-1)
augusztus 14. (V), 20.30: USA-Olaszország 10-7 (2-4, 3-2, 3-1, 2-0)
augusztus 14. (V), 21.50: Franciaország-Horvátország 9-8 (3-2, 3-3, 2-1, 1-2)
augusztus 15. (H), 00.30: Szerbia–Japán 8-12
augusztus 15. (H), 01.50: Brazília-Magyarország 6-10 (0-3, 1-2, 3-3, 2-2)

Negyedddöntők, 6. játéknap:
augusztus 16. (K), 16.00: 1. mérkőzés (A1–B4)
augusztus 16. (K), 17.20: 2. mérkőzés (B2–A3)
augusztus 16. (K), 20.10: 3. mérkőzés (A2–B3)
augusztus 16. (K), 21.30: 4. mérkőzés (B1–A4)

AZ 5–8. helyért (7. játéknap:)
augusztus 18. (Cs), 16.00: 1. mérkőzés
augusztus 18. (Cs), 20.10: 2. mérkőzés

Elődöntő:
augusztus 18. (Cs), 17.20: 1. mérkőzés (A1/B4–B2/A3)
augusztus 18. (Cs), 21.30: 2. mérkőzés (B1/A4–A2/B3)

Helyosztók:
A 7. helyért: 16.40 augusztus 20. (Szo)
Bronmérkőzés: 18.00 augusztus 20. (Szo)
AZ 5. helyért: 21.00 augusztus 20. (Szo)
Döntő: 22.50 augusztus 20. (Szo)

A női program:

1. játéknap:
augusztus 9. (K), 14.00: Magyarország-Kína 13-11 (2-2, 4-4, 6-3, 1-2)
augusztus 9. (K), 15.20: Olaszország-Brazília 9-3 (1-1, 2-0, 3-0, 3-2)
augusztus 9. (K), 16.40: Egyesült Államok-Spanyolország 11-4 (4-1, 3-1, 2-2, 2-0)
augusztus 9. (K), 18.00: Ausztrália-Oroszország 14-4 (3-0, 5-1, 2-3, 4-0)

2. játéknap:

augusztus 11., csütörtök, 14.00: Oroszország–Brazília 14-7 (2-4, 2-0, 4-2, 6-1)
augusztus 11., csütörtök, 15.20: Olaszország–Ausztrália 8-7 (4-2, 0-1, 2-3, 2-1)

augusztus 11., csütörtök, 16.40: Kína–Egyesült Államok 4-12 (1-4, 0-3, 2-3, 1-2)
augusztus 11., csütörtök, 18.00: Spanyolország–Magyarország 11-10 (2-2, 4-4, 4-1, 1-3)

3. játéknap:
augusztus 13. (Szo), 14.00: Spanyolország-Kína 12-8 (3-2, 4-4, 2-1, 3-1)
augusztus 13. (Szo), 15.20: Olaszország-Oroszország 10-5
augusztus 13. (Szo), 16.40: Ausztrália-Brazília 10-3 (1-1, 4-1, 2-0, 3-1)
augusztus 13. (Szo), 18.00: MAGYARORSZÁG–Egyesült Államok 6-11 (2-2, 1-5, 1-1, 2-3)

Negyeddöntők:
augusztus 15. (H), 19.10: 1. Olaszország-Kína (A1–B4)
augusztus 15. (H), 20.30: Spanyolország-Oroszország (B2–A3)
augusztus 15. (H), 23.20: Ausztrália-Magyarország (A2–B3)
augusztus 16. (K), 00.40: Egyesült Államok-Brazília(B1–A4)

5–8. helyért:
augusztus 17. (Sze), 16.00: 1. mérkőzés
augusztus 17. (Sze), 20.10: 2. mérkőzés

Elődöntők:
augusztus 17. (Sze), 17.20: 1. mérkőzés
augusztus 17. (Sze), 21.30: 2. mérkőzés

Helyosztók:
7. helyért: 15.00 augusztus 19. (P)
5. helyért: 16.20 augusztus 19. (P)
Bronzmérkőzés: 19.10 augusztus 19. (P)
Döntő: 20.30 augusztus 19. (P)



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek