2015 március 11.

SYNUS Kupa: Szép eredményekkel

Több, mint száz versenyzővel rendezték meg az elmúlt hét végén a rendhagyó SYNUS Kupát.

Synus kupa02

Fotó: Inotai László

Megkezdődött az idei szezon szinkronúszásban is. A MOMSport uszodában 127 gyermek mutathatta meg mit tud. Tíz versenyszámban hirdettek győztest, ahol összesítésben a SYNUS SC diadalmaskodott, így a végén ők emelhették magasba a trófeát.

Hét egyesület vett részt a versenyen, hat Budapest környéki és egy győri. (AQUATIC SE, BFSEGYVSE (Győr), H2O SE, MTK – PD, SELLŐK SE, SYNUS SC).

A verseny, ahogy már dr. Szőke Zsuzsanna, rendező beszámolt róla rendhagyó volt, hiszen zene nélkül mutatták be az indulók programjaikat.

Eredmények:

A SYNUS Kupa 2015 egyesületi rangsora (1-3 helyezett)
1. SYNUS SC
2. H2O SE
3. MTK – PD

Kategóriák és első 3 helyezett kategóriánként (kategória-győztesek)
(A kategóriákon belül külön korosztályi – születési évek szerinti bontásban divizionális – eredményhirdetés is volt.)

I. KK – Kezdő kötelezők
1. Horváth Kinga – 2006 (MTK – PD)
2. Pázsitka Csenge Emma – 2006 (SYNUS SC)
3. Koppány Eperke Anna – 2002 (SYNUS SC)

II. DELFIN – Delfin kötelezők
1. Kún Eszter – 2003 (SELLŐK SE)
2. Gajewszka Kata – 2002 (SELLŐK SE)
3. Balogh Laura – 2000 (SELLŐK SE)

III. EEK – Előírt előkészítős kötelezők
1. Bánfi Boglárka – 2000 (MTK – PD)
2. Krizsán Sára – 2000 (MTK – PD)
3. Grohmann Boglárka – 1999 (MTK – PD)

IV. FINA 12U – FINA kategória, gyerek (12 és fiatalabb) korosztályos kötelezők
1. Szabó Anna Viktória – 2003 (H2O SE)
2. Teravágimov Virág – 2004 (H2O SE)
3. Urbán Rézi – 2003 (H2O SE)

V. FINA 13-15 – FINA kategória, utánpótlás (13-15 évesek) korosztályos kötelezők
1. Péntek Lili – 2000 (H2O SE)
2. Varga Klaudia – 2000 (H2O SE)
3. Balogh Maja – 2003 (H20 SE)

VI. FINA JUNIOR – FINA kategória, Junior korosztályos kötelezők
1. Horváth Virág – 1999 (BFSE)

VII. K0 – Kezdők “0” gyakorlatsora
1. Kisteleki Borbála – 2006 (SYNUS SC)
2. Nemes Zsaklin Alexandra – 2004 (SYNUS SC)
3. Horváth Fruzsina – 2005 (AQUATIC SE)

VIII. EE – Előírt egyéni gyakorlatsor
1. Vámos Judit – 2005 (SYNUS SC)
2. Vavrek Zsanka – 2002 (SYNUS SC)
3. Tóth Varga Réka – 2006 (SYNUS SC)

IX. EP – Előírt páros gyakorlatsor
1. SYNUS SC: Inotai Dóra (2006) – Manninger Sára Flóra (2005)
2. SYNUS SC: Bánkuti Nikoletta Zsófia (2002) – Csernus Fanni (2002)
3. SYNUS SC: Zana Rebeka Maja (2005) – Tóth Varga Réka (2006)

X. ECS – Előírt csapat gyakorlatsor
1. SYNUS SC: Bori Lara (2003) – Patai Renáta (2002) – Temesszentandrási Kincső (2002) – Vaszlovelk Lili (2003)

A verseny támogatói:
DIAPOLO
MOMSport
SzaBaPrint Manufaktúra Kft.

Sz. B.



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek