2015 augusztus 11.

Naptárat elő – Íme, a férfi Ob I fordulóinak programja!

A szövetség elkészítette a férfi Ob I csoportbeosztását, ezzel együtt fény derült, hogy mely csapatok, mikor, kivel játszanak a szeptember végén startoló bajnokságban.

vizilabda altalanos02

Ahogy tegnap is szót ejtettünk róla, kezdetben két csoportban fognak küzdeni a csapatok, aztán ismét kettéválik a mezőny, felsőházra és alsóházra. Az alapszakasznak már ismert a programja, íme…

A férfi Ob I két csoportjának mezőnye:

A csoport:

Szolnoki Dózsa-Közgép
ZF-Eger
Tiszavirág-Szeged-Diapolo
Kaposvári VK
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló
Valdor-Szentes
PVSK-Mecsek Füszért
Pannergy Miskolci VLC

B csoport:

A-Híd-OSC-Újbuda
Ferencváros
RacioNet-Honvéd
Vasas-Plaket
Debreceni VSE
UVSE-Hunguest Hotels
KSI SE
Tatabányai Vízmű SE

A férfi Ob I., alapszakaszának fordulói:

1. forduló (szeptember 23.)

A-csoport

Szolnok – Miskolc
Eger – Pécs
Szeged – Szentes
Kaposvár – BVSC

B-csoport

OSC – Tatabánya
FTC – KSI
Hovéd – UVSE
Vasas – Debrecen

2. forduló (szeptember 26.)

A-csoport

Kaposvár – Pécs
Eger – Miskolc
Szeged – Szolnok
BVSC – Szentes

B-csoport

Debrecen – UVSE
Vasas – KSI
FTC – Tatabánya
Honvéd – OSC

3. forduló  (október 8.)

A-csoport

Pécs – BVSC
Szolnok – Kaposvár
Eger – Szeged
Miskolc – Szentes

B-csoport

KSI – Debrecen
OSC – Vasas
FTC – Honvéd
Tatabánya – UVSE

4. forduló (október 10.)

A-csoport

Kaposvár -Eger
Szeged – Miskolc
Szentes – Pécs
BVSC – Szolnok

B-csoport

Vasas – FTC
Honvéd – Tatabánya
Debrecen – OSC
UVSE – KSI

5. forduló (október 24.)

A-csoport

Szeged – Kaposvár
Miskolc – Pécs
Szolnok – Szentes
Eger – BVSC

B-csoport

Honvéd – Vasas
Tatabánya – KSI
OSC – UVSE
FTC – Debrecen

6. forduló (november 4.)

A-csoport

Pécs – Szolnok
Szentes – Eger
Kaposvár – Miskolc
BVSC – Szeged

B-csoport

KSI – OSC
UVSE – FTC
Debrecen – Honvéd
Vasas – Tatabánya

7. forduló (november 7.)

A-csoport

Szolnok – Eger
Miskolc – BVSC
Szentes – Kaposvár
Pécs – Szeged

B-csoport

OSC – FTC
Tatabánya – Debrecen
UVSE – Vasas
KSI – Honvéd

8. forduló (november 25.)

A-csoport

Miskolc – Szolnok
Pécs – Eger
Szentes – Szeged
BVSC – Kaposvár

B-csoport

Tatabánya – OSC
KSI – FTC
UVSE – Honvéd
Debrecen – Vasas

9. forduló (december 9.)

A-csoport

Szentes – BVSC
Pécs – Kaposvár
Miskolc – Eger
Szolnok – Szeged

B-csoport

UVSE – Debrecen
KSI – Vasas
Tatabánya – FTC
OSC – Honvéd

10. forduló (2016. január 30.)

A-csoport

BVSC – Pécs
Kaposvár – Szolnok
Szeged – Eger
Szentes – Miskolc

B-csoport

Debrecen – KSI
Vasas – OSC
Honvéd – FTC
UVSE – Tatabánya

11. forduló (február 6.)

A-csoport
Eger – Kaposvár
Miskolc – Szeged
Szolnok – BVSC
Pécs – Szentes

B-csoport

FTC – Vasas
Tatabánya – Honvéd
OSC – Debrecen
KSI – UVSE

12. forduló (február 13.)

A-csoport

Kaposvár – Szeged
Pécs – Miskolc
Szentes – Szolnok
BVSC – Eger

B-csoport

Vasas – Honvéd
KSI – Tatabánya
UVSE – OSC
Debrecen – FTC

13. forduló (február 20.)

A-csoport

Szolnok – Pécs
Eger – Szentes
Szeged – BVSC
Miskolc – Kaposvár

B-csoport

OSC – KSI
FTC – UVSE
Honvéd – Debrecen
Tatabánya – Vasas

14. forduló (február 24.)

A-csoport

Eger – Szolnok
BVSC – Miskolc
Kaposvár – Szentes
Szeged – Pécs

B-csoport

FTC – OSC
Debrecen – TAtabánya
Vasas – UVSE
Honvéd – KSI

Sz. B.



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek