2019 július 12.

Íme, a női vízilabda vb programja!

Egyszer kell csak éjszakáznunk a csoportmeccsek során.

Női válogatottunk a B-csoportba került, ahol az oroszokkal, a kanadaiakkal és a házigazda dél-koreaiakkal játszik.

A női válogatott vb- kerete:
Kapusok: Gangl Edina (UVSE), Magyari Alda (Honvéd/POLO SC)
Mezőnyjátékosok: Csabai Dóra (FTC), Gurisatti Gréta (Dunaújváros), Gyöngyössy Anikó (BVSC), Horváth Brigitta (Dunaújváros), Illés Anna (BVSC), Keszthelyi Rita (UVSE), Leimeter Dóra (BVSC), Rybanska Natasa (UVSE), Parkes Rebecca (UVSE), Szilágyi Dorottya (Eger), Vályi Vanda (Dunaújváros)

A női válogatott vb-csoportjai:
A-csoport: Egyesült Államok, Hollandia, Új-Zéland, Dél-Afrika
B-csoport: Oroszország, Kanada, MAGYARORSZÁG, Dél-Korea
C-csoport: Spanyolország, Görögország, Kuba, Kazahsztán
D-csoport: Ausztrália, Kína, Olaszország, Japán

A-csoport:
Július 14., vasárnap
1.30: Dél-Afrika–Hollandia
2.50: Új-Zéland–Egyesült Államok
Július 16., kedd
12.10: Egyesült Államok–Hollandia
13.30: Dél-Afrika–Új-Zéland
Július 18., csütörtök
9.30: Dél-Afrika–Egyesült Államok
10.50: Új-Zéland–Hollandia

B-csoport:
Július 14., vasárnap
4.10: Kanada–Oroszország
5.30: MAGYARORSZÁG–Dél-Korea
Július 16., kedd
1.30: Dél-Korea–Oroszország
2.50: Kanada–MAGYARORSZÁG
Július 18., csütörtök
12.10: Kanada–Dél-Korea
13.30: MAGYARORSZÁG–Oroszország

C-csoport:
Július 14., vasárnap
9.30: Kuba–Kazahsztán
10.50: Görögország–Spanyolország
Július 16., kedd
4.10: Spanyolország–Kazahsztán
5.30: Kuba–Görögország
Július 18., csütörtök
1.30: Kuba–Spanyolország
2.50: Görögország–Kazahsztán

D-csoport:
Július 14., vasárnap
12.10: Japán–Kína
13.30: Olaszország–Ausztrália
Július 16., kedd
9.30: Ausztrália–Kína
10.50: Japán–Olaszország
Július 18., csütörtök
4.10: Japán–Ausztrália
5.30: Olaszország–Kína

HELYOSZTÓK:

JÚLIUS 20., SZOMBAT
Helyosztók
3.30: A4–B4
5.00: C4–D4
A negyeddöntőbe jutásért
7.00: A2–B3
8.30: A3–B2
10.00: C2–D3
11.30: C3–D2

JÚLIUS 22., HÉTFŐ
Helyosztók:
A 15. helyért
1.00: A4/B4 vesztese–C4/D4 vesztese
a 13. helyért
2.30: A4/B4–C4/D4
a 9-12. helyért
4.00: A2/B3 vesztese–C2/D3 vesztese
5.30: A3/B2 vesztese–C3/D2 vesztese
Negyeddöntő
7.00: A1–C2/D3
8.30: B1–C3/D2
10.00: C1–A2/B3
11.30: D1–A3/B2

JÚLIUS 24., SZERDA
Helyosztók
• A 11. helyért: 10.30
• A 9. helyért: 12.00
• A 5–8. helyért: 7.00, 8.30:
Elődöntő: 10.00, 11.30:

JÚLIUS 26., péntek:
A hetedik helyért: 7.00
Az ötödik helyért: 8.30
A harmadik helyért: 10.00
Döntő: 11.30



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek