2017 augusztus 06.

Íme, a Masters vb magyaros csapatainak játékosai!

Összegyűjtöttük a Masters vb-n, mely csapatokban, kik játszanak. Számos ismerős név, számos nagy játékos. Íme…

általanos kép0123

 

A magyar férficsapatok a masters vb-n:

MAFC Masters (30+), Neptun VSC (30+), ESE 80 (35+), Hungarian Bull’s Blood (35+), Millennium HUN (40+), Oázis SC (40+), OSC Senior (40+), Budai LTD (45+), Tungsram (45+), Ybl-Octopus (45+), Happy Hippos (50+), Sunday Boys (50+), Sunday Boys (50+), MC Walrus Budapest (55+)

A nőknél a világ- és Európa-bajnok magyar kiválóságokat, így többek között Stieber Mercédeszt, Drávucz Ritát, Primász Ágnest, Rédei Katát, Szalkay Orsolyát tömörítő Budakalászi SC a 30+-os korosztályban indul, hasonlóan a Bánki VSE-hez.

MAFC Masters (30+)

Bajnógel Tamás, BENE Gergely, HANGAY Róbert, KISS Csaba, KLIE Ferenc, KORBULY Márton, LÁSZLÓ Bálint, MAJOR Zoltán, MAYER Bálint, MÓD Levente, PÁZMÁNYI Gábor, PINTÉR Róbert, VANKÓ Péter

Vezetőedző: PÁZMÁNYI Gábor

Neptun VSC (30+):

ÁBEL Zoltán, BALOGH Zoltán, DÉKÁNY Richárd, DOBRICZA István, FÖLDESI Oszkár, GARÁDI András, GÁTI Tamás, HAJÓS Péter, HALÁSZ Miklós, JANCSECZ Zsolt, JEX Dénes, LUDÁNYI Kadosa, MOLNÁR Ákos, SÁRMEZEI Zoltán, ZENTAI Tamás

Vezetőedző: BESZÉDES Csaba

ESE 80 (35+)

BELL Ryan McKay, BUSÁK István, GYŐRI Attila, KISS Szabolcs, KÓRÓS Attila, KŐTELEKY Dénes, KOVÁCS Attila, MANSON Bev, MERCZ Ádam, RÜLL Csaba, SERESS Tibor, SIPOS László, SZABÓ Gergő, SZABOLCSI Zoltán,
SZŐCS Gábor

Vezetőedző: SZABÓ Gábor

Hungarian Bull’s Blood (35+)

BÁRÁNY Attila, BÉKÉS Tamás, BERECZKI Miklós, BINDER Szabolcs, BONCFÖLDI András, BOZSIK Péter, CSÁKI Szabolcs, GOMBOS Gábor, HELEMBAI Gábor, KOVÁCS-CSATLÓS Róbert, MÁNYAI Roland, OFNER Dániel, PELLE Balázs

Vezetőedző: SUGÁR Sándor

Millennium HUN (40+):

BENEDEK Tibor, BIROS Péter, FODOR Rajmund, GERGELY István, KÁSÁS Tamás, KISS Gergő, MÄRCZ Tamás, MOLNÁR Tamás, STEINMETZ Barnabás, SZÉCSI Zoltán, SZÉKELY Bulcsú, VARGA Tamás, VARGA Zsolt, VÁRI Attila

Edző, Vezetőedző: KÓSZ Zoltán, KEMÉNY Dénes

Oázis SC (40+)

ÁBRAHÁM István, BERÉNYI Áron, DR ZLINSZKY János, FELVÉGI Péter, GARAMSZEGI László, POVÁZAI György, REGŐS Áron, SUBASITZ András, SZABÓ Csaba, TIBA Péter, TÓTH-DEME Miklós, VERMES Dávid, ZÁCSIK Tamás

Vezetőedző: ÁBRAHÁM István

OSC Senior (40+):

EGRESSY István, FEKETE Zsolt, GOLOPENCZA Péter, HABI Csaba, HARMAT Attila, ILLÉS János, JÁNOSSA Tamás, KATONA Tamás, KERCSMÁR András, KERCSMÁR András, KEVI Tamás, PUHR Ádám, SÁRÁNDI Ákos, SÁRI András, TÓTH Ádám

Vezetőedző: EGRESSY István

Budai LTD (45+): 

BÁNFAI Balázs, CZIFRA Péter, HOLBOK Sándor, KRSKÓ Tibor, LENDVAI Zsolt, POLONYI Ákos, PONGRÁCZ Péter, SÁRECZ Zsolt, SCHATZ Péter, VANCSKÓ László, VONA István

Vezetőedző: MAGÓ Gábor

Tungsram (45+):

DEÁK Péter, EGRESSY András, ÉLŐ Gábor, KATONA Endre, KISS Zoltán, KŐHALMI András, MONOSTORI Attila, ORSZÁG Mihály, PLESZTOVITS István, TOMPA Gábor, TÓTH-KECSKÉS László, UGRAY Zoltán, VÖRÖS László

Vezetőedző: TOMPA Gábor

Ybl-Octopus (45+):

BÓLYA DR. László, CSÁNYI Róbert, CSAPÓ István, CSIZMAZIA Gábor, CSURGÓ Gábor, DÁVID Zoltán, DR TÓTH Frank, JUHÁSZ Zoltán, KÖLLÖ Attila, LIHOTZKY Károly, MARÓT Csaba, NYÍRI Zoltán, PULAY Gábor, SZILÁGYI Zsolt, VARGA Zsolt

Vezetőedző: PÉTER Imre

Happy Hippos (50+):

BESENYEI Attila, DENK Zoltán, DÓCZI István, DR BENE András, EPPEL László, SZAKONYI Ferenc, GYŐRI János, KAISER Tamás, KURON Attila, MERKELY Béla, MOLNÁR Róbert, ÜRÖGI Zsolt, VIGH Tamás, VÍGVÁRI Csaba, VINCZE Zsolt

Vezetőedző: PÁLINKÁS Tibor

Sunday Boys (50+):

DÉKÁNY Zoltán, FAZEKAS Márton, FISER József, HOMOLYA István, HORVÁTH József, KANIZSA Gábor, KOVÁCS Miklós, LINTER Gábor, LISKA István, OCSKÓ József, RIEMER Zsolt, RIGÓ Szilveszter, TORDA Péter, TURDA Elek, UGRIN Tamás

Vezetőedző: Kovács Miklós

Sunday Boys (55+):

BODNÁR Tamás, BUDAI Zsolt, GYENGÉSI Gábor, HUDACSEK László, IRMES Sándor, LESTYÁN Kristóf, LIEBMANN István, MAYER Róbert, MOLNÁR Tibor, MUZSNAY Csaba, NYÁRÁDI László, PATHÓ Zoltán, SALLAI Zoltán, SZIROCZÁK Zoltán

Vezetőedző: BUDAVÁRI Imre

MC Walrus Budapest (55+):

BOROS Péter, BORS Endre, DR SÓVÁRI Miklós, HEGEDÜS Tibor, HONTI László, KOVÁCS György, MUJZER Gábor, MULLER Andrew, PETLYÁNSZKI Péter, SUDÁR Attila, SZÉKELY Zoltán, TÓTH Béla, VARGA János, VIDUMANSKY Ladislav

Vezetőedző: SZEKERES Tamás

A Kásás Zoltán fémjelezte amerikai, Blue Thunder (70+):

BARRY Clifford, BOLYAI István, CAMBOR Milan, CILIO Angelo, CUCCHIA Luciano, FÁBRY Tomas, GOODE Warwick, KAJLICH Anti, KÁSÁS Zoltán, KOEHLER Ron, KOLARIK Ivan, NOVAK Jaroslav, STAGE William

Vezetőedző: KOLARIK Ivan

Női csapatok:

Budakalászi SC (30+)

BOROS Júlia, BRÁVIK Fruzsina, DOROSZLAI Orsolya, DRÁVUCZ Rita, GRUBER Laura, GYÖRI Eszter, IPACS Barbara, KIS-PRIMÁSZ Ágnes, PAPP Tímea, PELLE Anikó, STIEBER Mercédesz, SZENTKERESZTI Gabriella, VARGÁNÉ GAZDAG Erika, ZSÁMBOK Lili, ZSOLDOS-RÉDEI Kata

Vezetőedző: GYÖRE Lajos

Bánki VSE (30+)

BAK Zsófia, BECK Zsófia, BÓTA-TÓTH Andrea, DENK Zsu, GYŐRFI-BUDAI Andrea, HETTIG Dóra, HIDASNÉ KIRA Violetta, JÁSZBERÉNYI Krisztina, LAMPERT Barbara, MAGYARFALVI Réka, MOLNÁR Eszter, ROSTÁS Andrea, SZANISZLÓ Gabriella, VINDISCH Gabriella, WOLF Adrienn

Vezetőedző: MOLNÁR Eszter

A Masters vb mind a 120 csapat és játékosai, ide kattintva érhetők el…

A magyar csapatok programja a Masters vb-n (csoportmeccsek):

Augusztus 7., hétfő:

08:00 Jadran Veterani – ESE 80 (pálya: “F”)

09:00 Real Canoe N.C. – Budai LTD (“D”)

09:00 SV Cannstatt – Sunday Boys (“C”)

09:00 Bay Area Masters – Neptun VSC (30+) (“A”)

09:00 The Olympic Club – Hungarian Bull’s Blood (35+) (“B”)

09:00 OSC Senior (40+) – Sport Club Brenntag (Romania) (“E”)

11:00 Sunday Boys (50+) – Polytechnic S&WP Club (“C”)

11.00 MAFC Masters (30+) – St- Petersburg Masters 30+ (“A”)

11:00 MC Walrus Budapest (55+) – Helsingfors Simsällskap (“B”)

11:00 Oázis Sport Club (40+) – Darkside (“C”)

12:00 Tungsram SC (45+) – Blue Thunder Masters (“A”)

14:00 Happy Hippos (50+) – Water polo club Kyiv (“F”)

14:00 YBL- Octopus +45 – Baltic Masters 45+ (“A”)

15:00 Budakalászi Sport Club (30+) – Bánki VSE (30+) (“B”)

19:00 Millennium HUN (40+) – Galatasaray Spor Klubu (“C”)

Augusztus 8., kedd:

10:00 Budakalászi Sport Club (30+) – Bay Area Masters (“D”)

11.00 MAFC Masters (30+) – The Olympic Club (“B”)

11:00 Tungsram SC (45+) – AMPA ECP 40 (“F”)

11:00 The Olympic Club – Happy Hippos (50+) (“E”)

12:00 Sunday Boys – A.S.D. Europa Sporting Association (LAZ000915) (“D”)

12:00 Masters Old Fellows-ECP/AMPA 35+Brasil-Masters Old Fellows 35+ – ESE 80 (“A”)

13:00 Sunday Boys (50+) – Scottsdale Water Polo (“E”)

13.00 WPC Kazan 30+ – Neptun VSC (30+) (“A”)

14:00 MC Walrus Budapest (55+) – Old Boys Prague (“D”)

14:00 Hungarian Bull’s Blood (35+) – C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (“E”)

14:00 YBL- Octopus +45 – SV Rheinhausen 1913 (“B”)

15:00 Budai LTD – A.S.D. Europa Sporting Association (LAZ000915) (“B”)

16:00 Masters Rio Waterpolo Club – RIO Water Polo – OSC Senior (40+) (“D”)

19:00 Millennium HUN (40+) – Pallanuoto Milano A.S.DILETT. (“C”)

Augusztus 9., szerda:

08:00 Sunday Boys (50+) – Master Old Fellows 50+ (est. Sao Paulo) – Old Fellows 50+ (“D”)

08:00 Hungarian Bull’s Blood (35+) – SV Rheinhausen 1913 (“C”)

08:00 YBL- Octopus +45 – Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (“E”)

09:00 Sunday Boys – St- Petersburg Masters 55+ (“F”)

09:00 OSC Senior (40+) – Belarus Master (“A”)

11:00 Polo Acuatioc Medellin Masculino – Budai LTD (“C”)

11:00 Happy Hippos (50+) – Old Boys Prague

11:00 Oázis Sport Club (40+) – St-Petersburg Masters 40+ (“A”)

12:00 Sport Club Brenntag (Romania) – ESE 80 (“F”)

13:00 Water polo club Dynamo Kyiv – Oázis Sport Club (40+) (“F”)

14:00 Belarus Master – Neptun VSC (30+) (“B”)

15:00 Attaboy’s Club – MC Walrus Budapest (55+) (“A”)

15:00 Budakalászi Sport Club (30+) – English Roses Masters Water Polo (ERME) (“F”)

15:00 Tungsram SC (45+) – KVP H2O Piestany (“C”)

16:00 The Olympic Club – Bánki VSE (30+) (“F”)

17.00 WC Somovi – MAFC Masters (30+) (“B”)

Augusztus 10., csütörtök:

08:00 Real Canoe N.C. – ESE 80 (“B”)

09:00 Perth Cockatoos – Sunday Boys (“D”)

11:00 Budakalászi Sport Club (30+) – >>KINEF – Masters>> Kirishi (“B”)

13:00 Bánki VSE (30+) – Eimsbütteler Turnverband (“B”)

14:00 WPC Uzhgorod – Hungarian Bull’s Blood (35+) (“E”)

15:00 Santa Barbara Masters – MC Walrus Budapest (55+) (“F”)

Augusztus 11., péntek:

8:00 Masters water polo team Aquatiko – ESE 80 (“F”)

11:00 Bánki VSE (30+) – Eimsbütteler Turnverband (“C”)

11:00 East Bay Masters Water Polo – Hungarian Bull’s Blood (35+) (“D”)

13:00 Masters RIO Water Polo Club- Rio Water Polo – Sunday Boys (“E”)

Augusztus 12., szombat:

08:00 >>KINEF – Masters>> Kirishi – Bánki VSE (30+) (“A”)

09:15 . Budakalászi Sport Club (30+) – Eimsbütteler Turnverband (“A”)

Augusztus 13., vasárnap:

12:45 Bánki VSE (30+) – Bay Area Masters (“F”)

14:00 Budakalászi Sport Club (30+) – The Olympic Club



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek