2018 március 08.

Íme, a barcelonai Európa-bajnokság programja!

Megvolt a sorsolás, íme, a barcelonai Eb programja!

2018barcelonawp

A 33. Európa-bajnokság programja (2018. július 14-28.,) (helyszín: Barcelona)

Nők
A-csoport:
Hollandia, Olaszország, Görögország, Franciaország, Izrael, Horvátország

B-csoport
Magyarország, Spanyolország, Oroszország, Szerbia, Törökország, Németország

1. forduló – július 14., szombat:
Izrael-Olaszország, Franciaország-Görögország, Hollandia-Horvátország, Szerbia-Németország, Magyarország-Spanyolország, Oroszország-Törökország

2. forduló – július 15., vasárnap:
Németország-Spanyolország, Törökország-Magyarország, Szerbia-Oroszország, Olaszország-Görögország, Horvátország-Franciaország, Izrael-Hollandia

3. forduló – július 17., kedd:
Görögország-Horvátország, Hollandia-Olaszország, Franciaország-Izrael, Spanyolország-Törökország, Oroszország-Németország, Magyarország-Szerbia

4. forduló – július 19., csütörtök:
Németország-Törökország, Szerbia-Spanyolország, Oroszország-Magyarország, Olaszország-Horvátország, Izrael-Görögország, Hollandia-Franciaország

5. forduló – július 21., szombat:
Franciaország-Olaszország, Görögország-Hollandia, Izrael-Horvátország, Magyarország-Németország, Spanyolország-Oroszország, Szerbia-Törökország

Negyeddöntő – július 23., hétfő:
A1-B4, A2-B3, A3-B2, A4-B1

Elődöntő – július 25., szerda:
A1/B4-A3/B2, A2/B3-A4/B1

Helyosztók – július 27., péntek

Férfiak:
A-csoport:
Magyarország, Olaszország, Németország, Grúzia

B-csoport:
Montenegró, Spanyolország, Málta, Franciaország

C-csoport:
Görögország, Horvátország, Hollandia, Törökország

D-csoport:
Szerbia, Oroszország, Románia, Szlovákia

1. forduló – július 16., hétfő
Németország-Olaszország, Grúzia-Magyarország, Montenegró-Franciaország, Málta-Spanyolország, Horvátország-Hollandia, Törökország-Görögország, Oroszország-Szlovákia, Szerbia-Románia

2. forduló – július 18., szerda
Spanyolország-Franciaország, Montenegró-Málta, Görögország-Hollandia, Horvátország-Törökország, Románia-Szlovákia, Oroszország-Szerbia, Magyarország-Olaszország, Németország-Grúzia

3. forduló – július 20., péntek
Horvátország-Görögország, Törökország-Hollandia, Oroszország-Románia, Szerbia-Szlovákia, Németország-Magyarország, Grúzia-Olaszország, Montenegró-Spanyolország, Málta-Franciaország

A 8 közé jutásért – július 22., vasárnap
A2-C3, A3-C2, B2-D3, B2-D2

Negyeddöntő – július 24., kedd
D1-A2/C3, B1-A3/C2, C1-B2/D3, A1-B3/D2

Elődöntő – július 26., csütörtök
D1/A2/C3-C1/B2/D2, B1/A3/C2-A1/B3/D2

Helyosztók – július 28., vasárnap



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek