2014 október 25.

Férfi Ob I: A BVSC elhozta a három pontot a Komjádiból

A férfi Ob I., 4. fordulójában a BVSC megszerezte első győzelmét a pontvadászatban. A Kaposvár és az OSC otthon győzött, az FTC és a KSI idegenben gyűjtötte be a három egységet. Az összes eredmény…2014-2015 Vasas - BVSC01

A mérkőzésen a Vasas második, még a BVSC első győzelmére hajtott a pontvadászatban.

Rögtön az első támadásból a hazaiak gólt szereztek, Bóbis volt eredményes. Az egyenlítésre majdnem a negyed közepéig kellett várni, ekkor Pásztor büntető egalizált, majd a hajrában ismét ő villant a szabaddobása lejött a blokkról, de elé pattant vissza és a második lövését már nem hibázta el. A negyed végéig szépen potyogtak a gólok, úgy nézett ki egál marad az állás, de az utolsó másodpercekben Létay révén már 4-3 volt a BVSC-nek. A második negyed a vendégek akarat szerint alakult, Török Béla kezdte meg a gólgyártást, majd jöttek Létay és Pásztor góljai. A negyed végén, már csak két másodperc volt hátra a nagyszünetig, mikor egy ötöst harcoltak ki a vendégek, ezt pedig Pásztor vállalta, aki könyörtelenül bevágta, így 8-4 volt a BVSC-nek.

A harmadik negyedben már öt volt közte, mikor jött Takács kétszer is betalált, és így visszajövőben volt az angyalföldi együttes a meccsbe. A negyedik negyedben a Hőna révén már 7-9 volt az állás. Ekkor azonban a BVSC megrázta magát és a hajrára Pásztor, Török, Mészáros találataival elhúzott a vendég gárda a végére még jött Német Tonitól egy szépségtapasz, így kialakítva a 12-9-es végeredményt.

Ami a további eredményeket illeti, a Kaposvár hárommal győzött otthon a Pécs ellen. A Fradi Szentesen diadalmaskodott Katonás öt találatával. Az OSC otthon tartotta a három egységet a Debrecen ellen. A KSI pedig idegenben gyűjtötte be a három pontot. A Szolnok simán, még az Eger nyögvenyelősen győzött.

A Férfi Ob I., 4. fordulója:

Vasas Plaket – BVSC 9 – 12 (3-4, 1-4, 2-1, 3-3)
Gólszerzők: Gyárfás Tamás 3, Bóbis Máté 2, Takács Bálint 2, Német Toni Josef 1, Hőna Dávid 1 illetve Pásztor Mátyás 5, Létay Krisztián 3, Török Béla 2, Borsós Endre 1, Mészáros Csaba 1

Gól/Büntetődobás: 0/0 illetve 2/3
Gól/Emberelőnyből: 2/7     illetve 0/5

Földi László, a Vasas edzője: Nagyot küzdöttünk, de sokat hibáztunk, főleg védekezésben.

Märcz Tamás, a BVSC trénere: A legjobb játékunkkal rukkoltunk elő, egy erős Vasassal szemben.

Kaposvár – PVSK-Mecsek Füszért 8 – 5 (3-0, 2-1, 2-3, 1-1)
Gólszerzők: Vindisch Ferenc 3, Berta József 1, Ágner Zoltán 1, Surányi László 1, Gros Ronen 1, Jeremy Davie 1 illetve Czigány Károly 2, Csacsovszky Alex 1, Francsics Dániel 1, Polovic Krisztián 1

Valdor Szentes – FTC 9 – 12 (2-4, 4-3, 3-4, 0-1)
Gólszerzők: Nagy Márton 2, Vörös Viktor 2, Boros Tamás 1, Szabó I. Zoltán 1, Weszelovszky László 1, Werner Richárd 1, Rakonjac Zlatko 1 illetve Katonás Gergely 5, Regős Áron 2, Nyéki Balázs 1, Marnitz Gergő 1, Csapó Miklós 1, Jansik Szilárd 1, Roach Aidan 1

A-Híd OSC Újbuda – Debrecen VSE 16 – 6 (5-1, 5-1, 4-2, 2-2)
Gólszerzők: Bátori Bence 4, Gór Nagy Miklós 3, Bundschuh Erik 2, Kovács Gábor 2, Salamon Ferenc 2, Brguljan Drasko 2, Juhász Zsolt 1 illetve Tóth Péter 2, Macsi Patrik 1, Kuncz Tamás 1, Kállay Márk 1, Martin Kolarik 1

UVSE-Hunguest Hotels – KSI SE 9 – 12 (2-3, 5-4, 1-4, 1-1)
Gólszerzők: Kovács Csatlós Róbert 4, Tóth Zoltán 2, Benczur Márton 2, Korényi Balázs 1 illetve Kovács Gergő 4, Bicskei Attila 2, Fejős Róbert 2, Miklós Levente Dávid 2, Kalanovics Balázs 1, Hangody László dr.1

ZF-Eger – RacioNet Honvéd 10-7 (2-3, 3-0, 3-3,2-1)
Gólszerzők: Cuk Milos 3, Hosnyánszky Norbert 3, Boris Vapenski 1, Bedő Krisztián 1, Zalánki Gergő 1, Uros Cuckovic 1  illetve Szőke Szabolcs 2, Kiss Gergely, 2, Fülöp Bence 1, Simon Adrián 1, Steinmetz Barnabás 1.

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – Tiszavirág Szeged Diapolo 19 – 7 (4-1, 3-4, 7-0, 5-2)
Gólszerzők: Varga Dániel 4, Madaras 3, Mitrovics 3, Kis G. 2, Tóth M. 2, Varga Dénes 2, Alekszics 1, Jansik D. 1, Mezei 1, illetve Manhercz Á. 3, Kiss Cs. 2, Seman 1, Varga II. Zs. 1

[table caption=”Tabella” width=”500″ colwidth=”20|20|20|20|20|20|20|20″ colalign=”center|center|center|center|center|center|center|center”]