Bajnokságok

Jótékonysági akció – fát ültettek a pécsi vízilabdások

2017 ápr 14

A férfi Ob I-ben szereplő Pécs csapata több mint száz fát ültetett el. A jótékonysági akcióval hagyományt szeretnének teremteni.