2014 szeptember 15.

A Férfi Ob I., 2014/2015-ös idényének programja

A férfi Ob I., 2014/2015-ös idénye: Tabella, program

[table caption=”Tabella” width=”500″ colwidth=”20|20|20|20|20|20|20|20″ colalign=”center|center|center|center|center|center|center|center”]
H.,Csapat,Mérkőzés,Győzelem,Döntetlen,Vereség,Gólkülönbség,Pont,
1.,Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP, 20,19,1,0,171,58
2.,A-Híd OSC-Újbuda, 20,18,0,2,88,54
3.,ZF-Eger, 20,16,2,2,131,50
4.,RacioNet-Honvéd, 20,13,2,5,37,41
5.,FTC, 20,13,2,5,5,41
6.,BVSC, 20,11,0,9,1,33
7.,Szeged, 20,10,1,9,-8,31
8.,Vasas, 20,7,1,12,-31,22
9.,Kaposvár, 20,6,0,14,-41,18
10.,Debrecen, 19,6,0,13,-76,18
11.,KSI, 20,4,2,14,-55,14
12.,Pécs, 20,4,1,15,-63,13
13.,UVSE, 19,3,2,14,-66,11
14., Valdor Szentes, 20,2,0,18,-91,6
[/table]

Alapszakasz

1. forduló: (2014. október 8.)

A-HÍD OSC Újbuda -Budapesti Honvéd 8 – 6 (3-1, 1-1, 1-3, 3-1)
KSI-SE – Debrecen VSE 7 – 9 (2-1, 4-1, 0-3, 1-4)
UVSE H. Hotels – VasasPlaket 10 – 11 (4-4, 2-2, 2-3, 2-2)
PVSK Mecsek Füszért  – Tiszavirág Szeged Diapolo 7 – 11 (1-3, 2-3, 2-3, 2-2)
Valdor Szentes – Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 9 – 17 (1-2, 3-5, 5-3, 0-7)
Kaposvár VK – ZF-Eger 3 – 8 (0-3, 1-1, 1-2, 1-2)
FTC – BVSC Wáberer 7 – 5 (4–1, 0–2, 2–1, 1–1)

2. forduló: (2014 október 11.)

RacioNet-Honvéd – Valdor Szentes 9 – 6 (2-3, 3-2, 2-1, 2-0)
BVSC-Wáberer – A-Híd OSC-Újbuda  7 – 9 (3-2, 1-2, 2-2, 1-3)
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – VasasPlaket 14 – 3 (2-1, 3-0, 4-1, 5-1)
PVSK-Mecsek Füszért – KSI SE 13 – 13 (5-4, 2-3, 2-2, 4-4)
UVSE H. Hotels – ZF-Eger 7 – 7 (1-4, 3-2, 2-0, 1-1)
FTC – Debrecen VSE 11 – 9 (3-1, 3-4, 2-1, 3-3)
Kaposvár VK – Tiszavirág Szeged Diapolo 13 – 12 (3-5, 4-3, 2-1, 4-3)

3. forduló (2014. október 18.)

RacioNet Honvéd – Vasas Plaket 12 – 6 (2-3, 1-1, 5-1, 4-1)
Debrecen VSE – PVSK-Füszért 6 – 8 (2-1, 1-2, 0-3, 3-2)
Tiszavirág Szeged Diapolo – UVSE Hungeuest Hotels 16 – 10 (4-1, 6-2, 2-2, 4-5)
KSI SE – Kaposvár VK 7 – 10 (3-5, 1-1, 2-3, 1-1)
BVSC Wáberer – Valdor Szentes 10 – 9 (2-1, 4-3, 3-3, 1-2)
FTC – A-Híd OSC Újbuda 7 – 13   (2-3, 3-1, 1-5, 1-4)
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa Közgép 9 – 10 (0-3, 1-2, 3-2, 5-3

4. forduló (2014. október 25.)

Vasas Plaket – BVSC 9 – 12 (3-4, 1-4, 2-1, 3-3)
Kaposvár – PVSK-Mecsek Füszért 8 – 5 (3-0, 2-1, 2-3, 1-1)
Valdor Szentes – FTC 9 – 12 (2-4, 4-3, 3-4, 0-1)
A-Híd OSC Újbuda – Debrecen VSE 16 – 6 (5-1, 5-1, 4-2, 2-2)
UVSE-Hunguest Hotels – KSI SE 9 – 12 (2-3, 5-4, 1-4, 1-1)
ZF-Eger – RacioNet Honvéd 10-7 (2-3, 3-0, 3-3,2-1)
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – Tiszavirág Szeged Diapolo 19 – 7 (4-1, 3-4, 7-0, 5-2)

5. forduló (2014. október 31.)

A-Híd-OSC-Újbuda – ZF-Eger 5-8 (0-1, 3-0, 1-3, 1-4)
Kaposvári VK – Szolnoki Dózsa-Közgép 7-8 (1-3, 1-1, 3-1, 2-3)
Debrecen – UVSE-Hunguest Hotels 8-7 (0-1, 4-1, 3-2, 1-3)
PVSK-Mecsek Füszért – Racionet-Honvéd 11-12 (1-1, 4-4, 4-5, 2-2)
Ferencváros – Tiszavirág-Szeged 10-9 (3-2, 3-2, 3-2, 1-3)
Valdor-Szentes –  VasasPlaket 5-13 (0-1, 0-3, 3-6, 2-3)
KSI SE – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 8-14 (3-3, 3-7, 0-2, 2-2)

6. forduló: (2014 november 5.)

Szolnoki Dózsa-Közgép – UVSE H. Hotels 18 – 5 (5-0, 5-2, 4-1, 4-2)
ZF-Eger – Valdor Szentes 19 – 4 (4-1, 4-1, 5-1, 6-1)
Vasas Plaket – Debrcen VSE 10 – 9 (4-2, 3-3, 2-2, 1-2)
RacioNet Honvéd – Kaposvár VK 6 – 5 (1-1, 2-1, 2-1, 1-2)
KSI SE – FTC 5 – 9 (2-4, 0-1, 3-2, 0-2)
BVSC Wáberer – PVSK Mecsek Füszért 8 – 9 (3-2, 2-3, 2-2, 1-2)
Tiszavirág Szeged Diapolo – A-Híd OSC Újbuda 6 – 13  (2-4, 0-2, 1-2, 3-5)

7. forduló: (2014 november 15.)

Kaposvári VK – BVSC Wáberer 7-5 (0-1, 3-1,2-3, 2-0)
Valdor Szentes – Tiszavirág Szeged Diapolo 11 – 12 (3-2, 5-4, 2-6, 1-0)
UVSE H-Hotels – RacioNet Honvéd 6 – 11 (4-3, 1-3, 1-2, 0-3)
PVSK Mecsek FÜSZÉRT – FTC 5 – 7 (1-2, 3-2, 0-2, 1-1)
A-HÍD OSC Újbuda – KSI SE 18 – 11 (3-1, 4-4, 5-4, 6-2)
VasasPlaket – ZF Eger 6-12 (2-3, 2-3, 1-3, 1-3)
Debrecen – Szolnoki Dózsa 8-18 (1-6, 1-3, 2-3, 3-6)

8. forduló: (2014. november 22.)

FTC – Kaposvár VK 11–9 (1–2, 5–2, 4–3, 1–2)
RacioNet-Honvéd–Szolnoki Dózsa-Közgép 5–14 (0–3, 3–3, 2–4, 0–4)
KSI SE–Valdor-Szentes 16–7 (4–2, 3–1, 3–2, 6–2)
BVSC-Wáberer-Hungária-Zugló – UVSE-Hunguest Hotels 3–5 (1–0, 2–1, 0–0, 4–0)
Tiszavirág Szeged-Diapolo–VasasPlaket 15–10 (4–4, 4–2, 5–2, 2–2)
ZF-Eger–Debreceni VSE 16–2 (4–0, 3–1, 5–0, 4–1)
Pécs Mecsek-Füszért–A-Híd-OSC-Újbuda 10–14 (0–4, 3–2, 3–4, 4–4)

9. forduló: 2014. november 25.)

Debrecen – Kaposvár 6 – 5 (2-0, 0-3, 1-1, 3-1)
Pécs – UVSE 7 – 9 (1-3, 3-3, 2-3, 1-0)
A-Híd OSC Újbuda – Valdor Szentes 24   – 12 (7-2, 5-3, 6-4, 6-3)
FTC – Vasas Plaket 9 – 8 (4-2, 1-0, 2-2, 2-4)
BVSC Wáberer – ZF-Eger 4 -11 (0-3, 1-4, 1-3, 2-1)
KSI SE – Szolnoki Dózsa-Közgép 5-9 (2-1, 1-2, 1-3, 1-3)
Tiszavirág Szeged Diapolo – RacioNet Honvéd 9-10 (4-3, 1-3, 1-1, 5-5)

10. forduló: (2014. december 13.)

ZF-Eger – FTC 17 – 8 (4-2, 5-3, 4-2, 4-1)
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP
– PVSK Mecsek Füszért 20 – 6 (5-2, 6-2, 5-2, 4-0)
Valdor Szentes – Debrecen VSE 8 – 10 (3-5, 0-2, 4-2, 1-1)
Vasas – A-Híd OSC Újbuda 9 – 10 (2-2, 4-3, 2-2, 1-3)
Tiszavirág Szeged Diapolo-BVSC 8-9 (2-0, 1-1, 2-4, 3-4)
Honvéd – KSI 14 – 9 (6-2, 2-1, 2-2, 4-4)
UVSE H. Hotels – Kaposvár 6 – 5 (1-2, 1-2, 1-0, 3-1)

11. forduló: (2014. december 20.)

Debrecen – RacioNet-Honvéd 4-13 (0-4, 1-3, 1-4, 2-2)
Szolnoki Dózsa-Közgép – BVSC-Wáberer 11-6 (2-1, 4-3, 2-1, 3-1)
Valdor-Szentes – PVSK-Mecsek-Füszért 11-10 (6-4, 1-1, 3-3, 1-2)
Kaposvári VK – A-Híd-OSC 8-12 (0-4, 2-4, 3-2, 3- 2
UVSE – Ferencváros 11-12 (2-4, 0-2, 4-4, 5-2)
ZF-Eger – Tiszavirág Szeged Diapolo 15 – 6  (5-0, 3-3, 3-0, 4-3)
VasasPlaket – KSI SE 13-7 (3-0, 3-1, 4-3, 3-3)

12. forduló: (2015. január 10.)

Szolnoki Dózsa-Közgép – Ferencváros 18 – 3 (4-0, 5-0, 4-2, 5-1)
KSI – Eger 3-13 (1-4, 2-3, 0-2, 0-4)
BVSC Wáberer – RacioNet-Honvéd 5 – 9 (2-1, 0-5, 2-2, 1-1)K
Kaposvár – Valdor Szentes 13 – 12 (4-3, 5-4, 2-3, 2-2)
Tiszavirág Diapolo Szeged – Debrecen 9-7 (2-2, 2-1, 3-2, 2-2)
OSC-Újbuda – UVSE H-Hotels 20 – 10 (5-2, 7-3, 4-0, 4-5)
PVSK- Mecsek Füszért – Vasas Plaket 11 – 10 (5-3, 1-2, 1-2, 4-3)

13. forduló: (2015. január 17.)

VasasPlaket–Kaposvári VK 10–7 (3–4, 4–1, 3–1, 0–2)
Debreceni VSE–BVSC-Wáberer 7–8 (1–2, 2–3, 2–1, 2–2)
Tiszavirág-Szeged-Diapolo–KSI SE 14–8 (2–2, 4–2, 5–1, 3–3)
Szolnoki Dózsa-Közgép–A-Híd-OSC-Újbuda 11–7 (3–2, 3–4, 2–0, 2–1)
RacioNet-Honvéd-Ferencváros 10-10 (4-3, 2-4, 1-1, 3-2)
UVSE.H. Hotels – Valdor Szentes 6 – 10 (2-3, 2-3, 2-2, 0-2)
ZF-Eger – PVSK-Mecsek Füszért 16 – 7 (3-0, 6-3, 3-1, 4-3)

14. forduló, január 24., szombat

BVSC Wáberer-Zugló – Ferencváros 8-7 (2-3, 3-1, 2-1, 1-2)
Szolnoki Dózsa-Közgép – Valdor Szentes 16-7 (5-2, 1-0, 4-4, 6-1)
VasasPlaket – UVSE-Hunguest Hotel 10-9 (2-1, 2-5, 2-3, 4-0)
ZF-Eger–Kaposvári VK 19-2 (5-1, 4-1, 4-0, 6-0)
Tiszavirág-Szeged-Diapolo – PVSK-Mecsek Füszért 16-6 (3-1, 5-1, 2-2, 6-2)
RacioNet Honvéd – A-Híd OSC Újbuda 8 – 9 (1-4, 3-2, 2-2, 2-1)
Debrecen – KSI SE 12-8 (4-0, 4-2, 0-4, 4-2)

15. forduló, január 31., szombat

VasasPlaket – Szolnoki Dózsa-Közgép 5-16 (1-4, 0-5, 0-3, 4-4)
Debrecen – Ferencváros 9-14 (2-4, 1-3, 2-4, 4-3)
Valdor Szentes – RacioNet Honvéd 9-14 (2-7, 2-2, 4-0, 1-5)
ZF Eger – UVSE Hunguest Hotels 17-5 (5-0, 2-2, 5-0, 5-1)
KSI SE – PVSK Mecsek Füszért 11-6 (3-2, 2-2, 4-2, 2-0)
Tiszavirág Szeged Diapolo – Kaposvári VK
A-Híd OSC – BVSC Wáberer

16.. forduló, február 4., szerda

UVSE-Hunguest Hotels–Tiszavirág-Szeged-Diapolo 12–15 (2–3, 4–5, 3–3, 3–4)
Kaposvári VK–KSI 7–8 (2–3, 3–1, 0–1, 2–3)
Valdor-Szentes–BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 9–10 (0–2, 5–2, 2–2, 2–4)
VasasPlaket–RacioNet-Honvéd 7–7 (2–3, 2–2, 1–2, 2–0)
A-Híd OSC – Ferencváros 9 – 8 (2-3, 4-1, 2-3, 1-1)
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – ZF-Eger 10 – 10 (2-2, 3-1, 2-4, 3-3)
PVSK Mecsek Füszért – Debrecen (Pécs)

17. forduló, február 7., szombat

BVSC-Wáberer – Vasas Plaket 11 – 10 (2-3, 3-2, 4-4, 2-1)
FTC – Valdor Szentes 11 – 6 (3-2, 3-1, 3-2, 2-1)
DVSE – A-HÍD OSC 4  – 16 2-2, 1-5, 1-4, 0-5)
KSI – UVSE 10-10 (4-2, 1-3, 4-3, 1-2)
Tiszavirág Szeged Diapolo-Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 7-16 (4-7, 0-3, 2-1, 1-5)
Racionet-Honvéd – ZF-Eger 8 – 10 (2-2, 2-3, 1-3, 3-2)
PVSK-Mecsek Füszért – Kaposvár VK

18. forduló, február 21., szombat

ZF Eger – A-Híd OSC Újbuda 4-5 (0-0, 3-1, 0-2, 1-2)
Tiszavirág Szeged-Diapolo – Ferencváros 8-8 (2-2, 2-2, 2-3, 2-1)
VasasPlaket – Valdor-Szentes 15-11 (5-2, 4-3, 4-3, 2-3)
RacioNet-Honvéd- PVSK-Mecsek-Füszért 13-6 (6-2, 2-0, 2-3, 3-1)
BVSC – Wáberer – KSI SE 11-5 (2-1, 3-1, 1-1, 5-2)
Szolnoki Dózsa – Kaposvár 14-3 (3-0, 4-1, 3-1, 4-1)
Az UVSE Hunguest Hotels – Debrecen (elhalasztották)

19. forduló, február 25., szerda

Kaposvári VK – RacioNet Honvéd elmaradt, a szabályok értelmében 0-5-tel igazolva.
UVSE-Hunguest Hotels–Szolnoki Dózsa- Közgép 9–17 (1–6, 4–2, 1–5, 3–4)
Ferencváros – KSI SE 15-7 (5-2, 4-4, 1-1, 5-0)
PVSK-Mecsek Füszért – BVSC-Wáberer Hungária 9-14 (2-3, 3-5, 2-3, 2-3)
Valdor-Szentes – ZF-Eger 9-14 (2-3, 3-4, 2-3, 2-4)
Debrecen – VasasPlaket 7-6 (1-1, 2-2, 1-1, 3-2)
A-Híd OSC Újbuda – Tiszavirág Szeged Diapolo 16-9 (4-1, 4-3, 3-4, 5-1)

20. forduló, február 28., szombat

FTC – Pécs 10 – 9  (2-3, 2-2, 3-3, 3-1)
Tiszavirág Szeged Diapolo – Szentes 14 – 9 (4-2, 2-2, 4-3, 4-2) 9
RacioNet-Honvéd – UVSE 8 – 6  (0-1, 3-2, 2-2, 3-1)
Szolnoki Dózsa Közgép – Debrecen VSE 22 – 6 (5-1, 5-1, 6-2, 6-2)
BVSC – Kaposvár 12 – 7 (2-3, 1-1, 4-3, 5-0)
KSI SE – A-Híd-OSC 10-13 (1-3, 2-3, 5-2, 2-5)
ZF Eger – VasasPlaket 12-5  (4-0, 3-2, 2-3, 3-0)

21. forduló, március 7., szombat

DVSE- ZF-Eger
Szolnok-Budapesti Honvéd
Vasas- Szegedi Férfi Vízilabda Csapat
UVSE-H H-BVSC Wáber
Valdor-KSI SE
Kaposvári Vízilabda Klub-FTC
A-HÍD OSC-PVSK

22. forduló, március 11., szerda

Kaposvári Vízilabda Klub-DVSE
Valdor-A-HÍD OSC
UVSE-H H- PVSK
Vasas-FTC
Szolnok-KSI SE
ZF-Eger-BVSC Wáber
Budapesti Honvéd-Szegedi Férfi Vízilabda csapat

23. forduló, március 14., szombat

DVSE-Valdor
Kaposvári Vízilabda Klub-UVSE-H H
A-HÍD OSC-Vasas
PVSK-Szolnok
FTC-ZF-Eger
KSI SE-Budapesti Honvéd
BVSC Wáber-Szegedi Férfi Vízilabda Csapat

24. forduló, március 21., szombat

Budapesti Honvéd-DVSE
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat-ZF-Eger
BVSC Wáber-Szolnok
KSI SE-Vasas
FTC-UVSE-H H
PVSK-Valdor
A-HÍD OSC-Kaposvári Vízilabda Klub

25. forduló, március 28., szombat

DVSE-Szegedi Férfi Vízilabda Csapat
Budapesti Honvéd-BVSC Wáber
ZF-Eger-KSI SE
Szolnok-FTC
Vasas-PVSK
UVSE-H H-A-HÍD OSC
Valdor-Kaposvári Vízilabda Klub

26. forduló, április 4., szombat

BVSC Wáber-DVSE
KSI SE-Szegedi Férfi Vízilabda Csapat
FTC -Budapesti Honvéd
PVSK- ZF-Eger
A-HÍD OSC-Szolnok
Kaposvári Vízilabda Klub-Vasas
Valdor-UVSE-H H

 



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.