Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.
Az UVSE a Szentest, a Kaposvár pedig a Miskolcot győzte le a férfi vízilabda ob I alsóházi bajnokságának pénteki zárónapján.
Zalánki Gergő is szerepel a férfi vízilabda-válogatott bő keretébe, amelyből kikerül a júliusi, Sydneyben sorra kerülő világkupa-döntőre utazó 15 fős csapat.