2018 július 11.

Számos újdonsággal, itt a görögök Eb csapata

A görög szövetségi kapitány több helyen eszközölt változást a budapesti vb-hez képest Eb csapatában.

gorog csapat01

Fiatalított, ezáltal két helyen is módosította a tavaly nyári együttesén Theodoros Vlahos. Evangelos Delakas és Kyrakos Pontikeas helyett Dimitris Nikolaidis-nak és Dimitris Skoumpakis-nak szavazott bizalmat.

Nikolaidis 19 éves és elsősorban centerként vethető be, még Skoumpakis ’98-as születésű védő. Érdekesség, hogy így három centerrel vág neki a kontinenstornának a görög válogatott.

A hellnének a C-jelű csoportba kerültek, ahol a törökökkel, a hollandokkal és a horvátokkal küzdenek majd meg.

A görög válogatott Eb csapata:

Kapusok: Kostas Flegkas, Manos Zerdevas

Mezőnyjátékosok: Giorgos Dervisis, Dimitris Skoumpakis, Stylianos Argyropoulos (védők); Ioannis Fountoulis, Kostas Gennidounias, Alexandros Gounas, Marios Kapotsis, Aggelos Vlachopoulos (támadó) Kostas Mourikis, Christodoulos Kolomvos, Dimitris Nikolaidis (center). Szövetségi kapitány: Thodoris Vlachos

Férfiak:

A-csoport: Magyarország, Olaszország, Németország, Grúzia

B-csoport: Montenegró, Spanyolország, Málta, Franciaország

C-csoport: Görögország, Horvátország, Hollandia, Törökország.

D-csoport: Szerbia, Oroszország, Románia, Szlovákia.

Július 16., hétfő:

11:00 Montenegró – Franciaország
12:30 Oroszország – Szlovákia
14:00 Törökország – Görögország
15:30 Grúzia – Magyarország
17:00 Horvátország – Hollandia
18:30 Németország – Olaszország
20:30 Szerbia – Románia
22:15 Málta – Spanyolország

Július 18., szerda:

11:00 Horvátország – Törökország
12:30 Németeország – Grúzia
14:00 Románia – Szlovákia
15:30 Görögország – Hollandia
17:00 Montenegró – Málta
18:30 Oroszország – Szerbia
20:30 Magyarország – Olaszország
22:15 Spanyolország – Franciaország

július 20., péntek:

11:00 Szerbia – Szlovákia
12:30 Németország – Magyarország
14:00 Törökország – Hollandia
15:30 Grúzia – Olaszország
17:00 Oroszország – Románia
18:30 Málta – Franciaország
20:30 Horvátország – Görögország
22:15 Montenegró – Spanyolország

Helyosztók és a nyolcközé jutásért:

Július 22., vasárnap:

13:30 4A – 4C (RM1)
15:00 4B – 4D (RM2)
17:00 2A – 3C (RM3)
18:30 3A – 2C (RM4)
20:30 2B – 3D (RM5)
22:00 3B – 2D (RM6)

Negyeddöntők:

Július 24., kedd:

17:00 1D – RM3 győztese (QF1)
18:30 1B – RM4 győztese (QF2)
20:30 1C – RM5 győztese (QF3)
22:00 1A – RM6 győzetese(QF4)

Elődöntők:

Július 26., csütörtök:

20:30 QF1 győztese – QF3 győztese
22:00 QF2 győztese – QF4 győztese

Július 28., szombat:

Helyosztók:

16:45 a 7. helyért
18:15 az 5. helyért
20:30 a 3. helyért
22:15 döntő



A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Kapcsolódó cikkek