2018 július 09.

Megvan női válogatottunk utazó Eb csapata!

Öt újoncot is avat Bíró Attila Barcelonában. 

BiroAttilaMTI012

Szombaton női válogatottunk már a házigazda spanyolok ellen ugrik vízbe a kontinenstornán. Bíró Attila a végletekig kivárt, de most megnevezte azt a 13 játékosát, akik utaznak az Eb-re.

Nos, a keretben Tóth Eszter, Horváth Brigitta, Leimeter Dóra, Parkes Rebecca és Gyöngyössy Anikó “első bálozó” lesz, ketten vannak olyanok -Szilágyi Dorottya és Gurisatti Gréta – akik már részt vettek világversenyen, még hatan kerültek be – Gangl Edina, Csabai Dóra, Garda Krisztina, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella – a két évvel ezelőtti Eb-győztes csapatból.

A női válogatott Európa-bajnoki csapata:

Kapusok: Gangl Edina, Tóth Eszter
Mezőnyjátékosok: Csabai Dóra, Garda Krisztina, Gurisatti Gréta, Gyöngyössy Anikó, Horváth Brigitta, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Leimeter Dóra, Parkes Rebecca, Szilágyi Dorottya, Szücs Gabriella

Nők:

A-csoport: Hollandia, Olaszország, Görögország, Franciaország, Izrael, Horvátország

B-csoport: Magyarország, Spanyolország, Oroszország, Szerbia, Törökország, Németország

Július 14., szombat:

14:00 Hollandia – Horvátország
15:30 Izrael – Olaszország
17:00 Oroszország – Törökország
18:30 Szerbia – Németország
20:30 Franciaország – Görögország
22:15 Magyarország – Spanyolország

Július 15., vasárnap:

14:00 Törökország – Magyarország
15:30 Szerbia – Oroszország
17:00 Izrael – Hollandia
18:30 Horvátország – Franciaország
20:30 Olaszország – Görögország
22:15 Németország – Spanyolország

Július 17., kedd:

14:00 Oroszország – Németország
15:30 Magyarország – Szerbia
17:00 Görögország – Horvátország
18:30 Franciaország – Izrael
20:30 Hollandia – Olaszország
22:00 Spanyolország – Törökország

Július 19., csütörtök:

14:00 Izrael – Görögország
15:30 Németország – Törökország
17:00 Olaszország – Horvátország
18:30 Hollandia – Franciaország
20:30 Oroszország – Magyarország
22:00 Szerbia – Spanyolország

Július 21., szombat:

14:00 Szerbia-Törökország
15:30 Magyarország-Németország
17:00 Izrael-Horvátország
18:30 Franciaország-Olaszország
20:30 Görögország-Hollandia
22:00 Spanyolország-Oroszország

Július 23., hétfő:

Negyeddöntők:
17:00 A1-B4 (QF2)
18:30 A2-B3 (QF3)
20:30 A3-B2 (QF1)
22:00 A4-B1 (QF4)

Július 25., szerda:

Elődöntők:
17:00 QF1 győztese – QF3 győztese
18:30 QF2 győztese – QF4 győztese

Július 27., péntek: 

Helyosztók: 
16:45 a 7. helyért
18:15 az 5. helyért
20:30 a 3. helyért
22:15 a döntő



A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Kapcsolódó cikkek