2018 július 11.

Megvan a német válogatott utazó Eb csapata

Csoportellenfelünknél is kihirdették a tizenhárom játékost. 

nemetvalogatott2016

A legtöbben a Spandauból kerültek be a német válogatott barcelonai csapatába, öten is. A magyar csapat a harmadik játéknapon játszik a fritzekkel, a csoportrangadó olasz meccs után.

A német válogatott utazó Eb csapata: 

Kapusok: Moritz Schenkel (Waspo 98 Hannover), Kevin Götz (White Sharks Hannover)

Mezőnyjátékosok: Dennis Eidner (ASC Duisburg), Timo van der Bosch (SSV Esslingen), Tobias Preuß, Julian Real (mindkettő Waspo 98 Hannover), Hannes Schulz, Reiko Zech (mindkettő OSC Potsdam), Maurice Jüngling, Marin Restovic, Marko Stamm, Dennis Strelezkij, Ben Reibel, (mind Spandau 04)

Szövetségi kapitány: Hagen Stamm

A 33. Európa-bajnokság programja:

Férfiak:

A-csoport: Magyarország, Olaszország, Németország, Grúzia

B-csoport: Montenegró, Spanyolország, Málta, Franciaország

C-csoport: Görögország, Horvátország, Hollandia, Törökország.

D-csoport: Szerbia, Oroszország, Románia, Szlovákia.

Július 16., hétfő:

11:00 Montenegró – Franciaország
12:30 Oroszország – Szlovákia
14:00 Törökország – Görögország
15:30 Grúzia – Magyarország
17:00 Horvátország – Hollandia
18:30 Németország – Olaszország
20:30 Szerbia – Románia
22:15 Málta – Spanyolország

Július 18., szerda:

11:00 Horvátország – Törökország
12:30 Németeország – Grúzia
14:00 Románia – Szlovákia
15:30 Görögország – Hollandia
17:00 Montenegró – Málta
18:30 Oroszország – Szerbia
20:30 Magyarország – Olaszország
22:15 Spanyolország – Franciaország

július 20., péntek:

11:00 Szerbia – Szlovákia
12:30 Németország – Magyarország
14:00 Törökország – Hollandia
15:30 Grúzia – Olaszország
17:00 Oroszország – Románia
18:30 Málta – Franciaország
20:30 Horvátország – Görögország
22:15 Montenegró – Spanyolország

Helyosztók és a nyolcközé jutásért:

Július 22., vasárnap:

13:30 4A – 4C (RM1)
15:00 4B – 4D (RM2)
17:00 2A – 3C (RM3)
18:30 3A – 2C (RM4)
20:30 2B – 3D (RM5)
22:00 3B – 2D (RM6)

Negyeddöntők:

Július 24., kedd:

17:00 1D – RM3 győztese (QF1)
18:30 1B – RM4 győztese (QF2)
20:30 1C – RM5 győztese (QF3)
22:00 1A – RM6 győzetese(QF4)

Elődöntők:

Július 26., csütörtök:

20:30 QF1 győztese – QF3 győztese
22:00 QF2 győztese – QF4 győztese

Július 28., szombat:

Helyosztók:

16:45 a 7. helyért
18:15 az 5. helyért
20:30 a 3. helyért
22:15 döntő



A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Kapcsolódó cikkek