2018 július 08.

Íme, a 33. vízilabda Európa-bajnokság teljes programja

Július 14. és 28. között Barcelonára figyelünk!

2018barcelonawp

A 33. Európa-bajnokság programja:

Férfiak:

A-csoport: Magyarország, Olaszország, Németország, Grúzia

B-csoport: Montenegró, Spanyolország, Málta, Franciaország

C-csoport: Görögország, Horvátország, Hollandia, Törökország.

D-csoport: Szerbia, Oroszország, Románia, Szlovákia.

Július 16., hétfő:

11:00 Montenegró – Franciaország
12:30 Oroszország – Szlovákia
14:00 Törökország – Görögország
15:30 Grúzia – Magyarország
17:00 Horvátország – Hollandia
18:30 Németország – Olaszország
20:30 Szerbia – Románia
22:15 Málta – Spanyolország

Július 18., szerda:

11:00 Horvátország – Törökország
12:30 Németeország – Grúzia
14:00 Románia – Szlovákia
15:30 Görögország – Hollandia
17:00 Montenegró – Málta
18:30 Oroszország – Szerbia
20:30 Magyarország – Olaszország
22:15 Spanyolország – Franciaország

július 20., péntek:

11:00 Szerbia – Szlovákia
12:30 Németország – Magyarország
14:00 Törökország – Hollandia
15:30 Grúzia – Olaszország
17:00 Oroszország – Románia
18:30 Málta – Franciaország
20:30 Horvátország – Görögország
22:15 Montenegró – Spanyolország

Helyosztók és a nyolcközé jutásért:

Július 22., vasárnap:

13:30 4A – 4C (RM1)
15:00 4B – 4D (RM2)
17:00 2A – 3C (RM3)
18:30 3A – 2C (RM4)
20:30 2B – 3D (RM5)
22:00 3B – 2D (RM6)

Negyeddöntők:

Július 24., kedd:

17:00 1D – RM3 győztese (QF1)
18:30 1B – RM4 győztese (QF2)
20:30 1C – RM5 győztese (QF3)
22:00 1A – RM6 győzetese(QF4)

Elődöntők:

Július 26., csütörtök:

20:30 QF1 győztese – QF3 győztese
22:00 QF2 győztese – QF4 győztese

Július 28., szombat:

Helyosztók:

16:45 a 7. helyért
18:15 az 5. helyért
20:30 a 3. helyért
22:15 döntő

Nők:

A-csoport: Hollandia, Olaszország, Görögország, Franciaország, Izrael, Horvátország

B-csoport: Magyarország, Spanyolország, Oroszország, Szerbia, Törökország, Németország

Július 14., szombat:

14:00 Hollandia – Horvátország
15:30 Izrael – Olaszország
17:00 Oroszország – Törökország
18:30 Szerbia – Németország
20:30 Franciaország – Görögország
22:15 Magyarország – Spanyolország

Július 15., vasárnap:

14:00 Törökország – Magyarország
15:30 Szerbia – Oroszország
17:00 Izrael – Hollandia
18:30 Horvátország – Franciaország
20:30 Olaszország – Görögország
22:15 Németország – Spanyolország

Július 17., kedd:

14:00 Oroszország – Németország
15:30 Magyarország – Szerbia
17:00 Görögország – Horvátország
18:30 Franciaország – Izrael
20:30 Hollandia – Olaszország
22:00 Spanyolország – Törökország

Július 19., csütörtök:

14:00 Izrael – Görögország
15:30 Németország – Törökország
17:00 Olaszország – Horvátország
18:30 Hollandia – Franciaország
20:30 Oroszország – Magyarország
22:00 Szerbia – Spanyolország

Július 21., szombat:

14:00 Szerbia-Törökország
15:30 Magyarország-Németország
17:00 Izrael-Horvátország
18:30 Franciaország-Olaszország
20:30 Görögország-Hollandia
22:00 Spanyolország-Oroszország

Július 23., hétfő:

Negyeddöntők:
17:00 A1-B4 (QF2)
18:30 A2-B3 (QF3)
20:30 A3-B2 (QF1)
22:00 A4-B1 (QF4)

Július 25., szerda:

Elődöntők:
17:00 QF1 győztese – QF3 győztese
18:30 QF2 győztese – QF4 győztese

Július 27., péntek: 

Helyosztók: 
16:45 a 7. helyért
18:15 az 5. helyért
20:30 a 3. helyért
22:15 a döntő



A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Kapcsolódó cikkek