2014 december 11.

Sorsoltak a Komjádi Kupában: Íme, az elődöntők párosítása

Ma a szövetségben megtartották a Komjádi Kupa elődöntőinek sorsolását. A legjobb négy között a Miskolc az UVSE együttesével, még a Fradi vagy a Honvéddal vagy a Szegeddel játszik a döntőbe jutásért.

altalanos polokep02

A tegnapi napon lejátszották a három negyeddöntő visszavágóját a legrangosabb utánpótlás kupában. A Fradi otthon három góllal győzött a címvédő Vasas ellen, így az angyalföldiek búcsúztak, a Pécs győzött egy góllal az UVSE ellen, de ez kevésnek bizonyult, hiszen a lilák összesítésben egy góllal továbbmentek a legjobb négy közé, a Miskolc pedig az odavágón is hengerelt a Szombathely ellen. Egy mérkőzést pedig ma játsznak, a Honvéd a Szegedet fogadja, a Tisza-partiak négy góllal nyertek a negyeddöntő első mérkőzésén, így ők várhatják kedvező helyezetből a derbyt.

A mai sorsoláson a Miskolc az UVSE együttesét kapta, a Fradi pedig vagy a Honvéddal vagy a Szegeddel játszik december 17-én a döntőbe jutásért.

A Komjádi Kupa elődöntőinek párosításai:

(2014. december 17., Hajós fedett)

18:30 Miskolci VLC – UVSE
20:00 Ferencváros – a Honvéd Utánpótlás-Szeged VS (Ma játsszák, a továbbjutó a Fradi ellenfele lesz )