2018 július 13.

Sok ismerős – Íme, a montenegrói csapat az Eb-re

Vladimir Gojkovics szűkített keretén, a montenegrói kapitány a világliga győzelem után, ismét nagy tettre készülhet csapatával. 

montenegrobarcelonacsapat01

Az utolsó pillanatokig kivárt a montenegrói kapitány a csapatkijelöléssel az Eb-re. Három változás is van a Világliga-győztes együtteshez képest, Slaven Kandics, Stefan Vidovics, Bojan Banicsevics helyett Milos Scepanovics, Uros Csucskovics, Aleksandar Radovics kereült be a csapatba.

Ismerős név lehet Deasko Brguljan, Marko Petkovics, Szasa Misics vagy éppen Uros Csucskovics neve, akik MAgyarországon légióskodnak / légióskodtak.

A montenegróiak a spanyolokkal, a máltaiakkal és  franciákkal találkoznak majd.

A montenegrói Eb-csapat: 

Dejan Lazovics, Drasko Brguljan, Dragan Draskovics, Marko Petkovics, Duro Radovics, Aleksandar Radovics, Mladan Janovics, Bogdan Durdics, Aleksandar Ivovics, Szasa Misics, Uros Cucskovics, Vladan Spaics, Milos Scepanovics.

A 33. Európa-bajnokság programja:

Férfiak:

A-csoport: Magyarország, Olaszország, Németország, Grúzia

B-csoport: Montenegró, Spanyolország, Málta, Franciaország

C-csoport: Görögország, Horvátország, Hollandia, Törökország.

D-csoport: Szerbia, Oroszország, Románia, Szlovákia.

Július 16., hétfő:

11:00 Montenegró – Franciaország
12:30 Oroszország – Szlovákia
14:00 Törökország – Görögország
15:30 Grúzia – Magyarország
17:00 Horvátország – Hollandia
18:30 Németország – Olaszország
20:30 Szerbia – Románia
22:15 Málta – Spanyolország

Július 18., szerda:

11:00 Horvátország – Törökország
12:30 Németeország – Grúzia
14:00 Románia – Szlovákia
15:30 Görögország – Hollandia
17:00 Montenegró – Málta
18:30 Oroszország – Szerbia
20:30 Magyarország – Olaszország
22:15 Spanyolország – Franciaország

július 20., péntek:

11:00 Szerbia – Szlovákia
12:30 Németország – Magyarország
14:00 Törökország – Hollandia
15:30 Grúzia – Olaszország
17:00 Oroszország – Románia
18:30 Málta – Franciaország
20:30 Horvátország – Görögország
22:15 Montenegró – Spanyolország

Helyosztók és a nyolcközé jutásért:

Július 22., vasárnap:

13:30 4A – 4C (RM1)
15:00 4B – 4D (RM2)
17:00 2A – 3C (RM3)
18:30 3A – 2C (RM4)
20:30 2B – 3D (RM5)
22:00 3B – 2D (RM6)

Negyeddöntők:

Július 24., kedd:

17:00 1D – RM3 győztese (QF1)
18:30 1B – RM4 győztese (QF2)
20:30 1C – RM5 győztese (QF3)
22:00 1A – RM6 győzetese(QF4)

Elődöntők:

Július 26., csütörtök:

20:30 QF1 győztese – QF3 győztese
22:00 QF2 győztese – QF4 győztese

Július 28., szombat:

Helyosztók:

16:45 a 7. helyért
18:15 az 5. helyért
20:30 a 3. helyért
22:15 döntő

Fotó: wpolo.me



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek