2014 május 17.

Íme az Országos Bajnokság eredményei!

Április végén Székesfehérvár adott otthont a felnőtt és utánpótlás Ob-nak. A felnőtteknél kiegyensúlyozott volt a mezőny, míg az utánpótlásnál tartoltak a H2O versenyzői.


A székesfehérvári Ob eredményei:

Felnőtt egyéni rövid program:

1. Czékus Eszter 77,9149 pont (Alfa SC)
2. Nagy Natália 74,7518 pont (BVSC)

Felnőtt páros rövid program:

1. Kiss Szofi, Schwarz Anett  77,3719 pont (H2O)
2. Czékus Eszter – Jáhn Rea 76,1736 pont (HUVSE/Alfa SC)
3. Czegle Szonja – Roszik Helga 74,6501 pont (H2O SE)

Felnőtt csapat rövid program:

1. BVSC 74,2059 pont (László Réka, Vándor Csilla, Blaskó Lili, Tringer Sára, Koltai Kinga, László Zsófia, Gombor Virág, Brunner Réka
R: Juhász Emese)

Felnőtt egyéni:

1. Czékus Eszter 79,1333 pont (ALFA SC)
2. Nagy Natália 76,5333 pont (BVSC)

Felnőtt páros:

1. Kiss Szofi – Schwarz Anett 154,6052 pont (H2O SE)
2. Czékus Eszter – Jáhn Rea 150,5736 pont ( HUVSE/Alfa SC)
3. Márványkövi Renáta – Márványkövi Fanni 140,0763 pont (Medúza 21 SE)

Felnőtt csapat:

1. BVSC 151,9392 pont (László Réka, Vándor Csilla , Blaskó Lili , Tringer Sára, Koltai Kinga, László Zsófia, Gombor Virág, Brunner Réka, R: Juhász Emese, R: Hajas Regina)

Felnőtt kombinációs kűr:

1. BVSC 77,3667 pont (László Réka, Vándor Csilla, Blaskó Lili, Tringer Sára, Koltai Kinga, László Zsófia, Gombor Virág, Brunner Réka, Hajas Regina, Kovács Zsuzsanna, R: Juhász Emese)
2. Kapos Dynamic 63,2000 pont

Utánpótlás kötelező:

1. Fodor Adél  67,9822 pont (H20 SE)
2. Fodor Helga pont  66,4178 pont (H20 SE)
3. Harcsa Viktória pont 65,5956 pont (H20 SE)

Utánpótlás egyéni:

1. Fodor Helga 134,6178 pont (H20 SE)
2. Reimer Alexandra 130,7867 pont (SYnus SC)
3. Kuslics Anna 123,4600 pont (Soporon SE)

Utánpótlás páros:

1. Fodor Adél – Harcsa Viktória 135,4556 pont(H20 SE)
2. Balogh Maja – Varga Klaudia 124,1000 pont (H20 SE)
3. Horváth Szonja – Kassai Kamilla 117,2245 (Alfa SC)

Utánpótlás csapat:

1. BVSC 122,7156 pont (Kertai Lili, Szentirmai Dalma, Karászi Vanda, Mázás Fruzsina, Fodor Flóra, Kézdi Fanni, Oblath Júlia)
2. Aqua SE 117,4439 pont

Utánpótlás Kombinációs kűr:

1. Honvéd 63,4000 pont (Dimanopulosz Dorina, Nguyen Thi Thu Minh, Kovács Gyopár, Kassai Dóra, Lóránth Lili)
2. Orka SE 61,8000 pont



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek