2015 szeptember 18.

Íme, a férfi Ob I alapszakaszának programja!

Holnap indul a férfi Ob I, stílszerűen a tizennégy fordulóból álló alapszakasz programját ismertetjük. Ki, melyik csoportba került? Ki, mikor, kivel játszik? altalanosvizilabdakep02

A férfi Ob I alapszakaszának csoportjai:

A-csoport:

Szolnoki Dózsa-Közgép
ZF-Eger
Tiszavirág-Szeged-Diapolo
Kaposvári VK
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló
Valdor-Szentes
Tatabánya
Pannergy Miskolci VLC

B-csoport:

A-Híd-OSC-Újbuda
Ferencváros
RacioNet-Honvéd
Vasas-Plaket
Debreceni VSE
UVSE-Hunguest Hotels
KSI SE
PVSK-Mecsek Füszért

A férfi Ob I., alapszakaszának fordulói:

1. forduló (szeptember 23.)

A-csoport

Szolnok –Tatabánya
Eger –Miskolc
Szeged – Szentes
Kaposvár – BVSC

B-csoport

Pécs – OSC
KSI – FTC
Honvéd – UVSE
Vasas – Debrecen

2. forduló (szeptember 26.)

A-csoport

Kaposvár – Miskolc
Eger – Tatabánya
Szeged – Szolnok
BVSC – Szentes

B-csoport

Debrecen – UVSE
KSI – Vasas
FTC – Pécs
Honvéd – OSC

3. forduló  (október 8.)

A-csoport

Miskolc – BVSC
Szolnok – Kaposvár
Eger – Szeged
Tatabánya – Szentes

B-csoport

KSI – Debrecen
OSC – Vasas
FTC – Honvéd
Pécs – UVSE

4. forduló (október 10.)

A-csoport

Kaposvár – Eger
Szeged – Tatabánya
Szentes – Miskolc
BVSC – Szolnok

B-csoport

Vasas – FTC
Honvéd – pécs
Debrecen – OSC
UVSE – KSI

5. forduló (október 24.)

A-csoport

Szeged – Kaposvár
Tatabánya – Miskolc
Szolnok – Szentes
Eger – BVSC

B-csoport

Honvéd – Vasas
Pécs – KSI
OSC – UVSE
FTC – Debrecen

6. forduló (november 4.)

A-csoport

Miskolc – Szolnok
Szentes – Eger
Kaposvár – Tatabánya
BVSC – Szeged

B-csoport

KSI – OSC
UVSE – FTC
Debrecen – Honvéd
Pécs – Vasas

7. forduló (november 7.)

A-csoport

Szolnok – Eger
Tatabánya – BVSC
Szentes – Kaposvár
Miskolc – Szeged

B-csoport

OSC – FTC
Pécs – Debrecen
UVSE – Vasas
KSI – Honvéd

8. forduló (november 25.)

A-csoport

Tatabánya – Szolnok
Miskolc – Eger
Szentes – Szeged
BVSC – Kaposvár

B-csoport

OSC – Pécs
FTC – KSI
UVSE – Honvéd
Debrecen – Vasas

9. forduló (december 9.)

A-csoport

Szentes – BVSC
Miskolc – Kaposvár
Tatabánya – Eger
Szolnok – Szeged

B-csoport

UVSE – Debrecen
Vasas – KSI
Pécs – FTC
OSC – Honvéd

10. forduló (2016. január 30.)

A-csoport

BVSC – Miskolc
Kaposvár – Szolnok
Szeged – Eger
Szentes – Tatabánya

B-csoport

Debrecen – KSI
Vasas – OSC
Honvéd – FTC
UVSE – Pécs

11. forduló (február 6.)

A-csoport

Eger – Kaposvár
Tatabánya – Szeged
Szolnok – BVSC
Miskolc Szentes

B-csoport

FTC – Vasas
Pécs – Honvéd
OSC – Debrecen
KSI – UVSE

12. forduló (február 13.)

A-csoport

Kaposvár – Szeged
Miskolc – Tatabánya
Szentes – Szolnok
BVSC – Eger

B-csoport

Vasas – Honvéd
KSI – Pécs
UVSE – OSC
Debrecen – FTC

13. forduló (február 20.)

A-csoport

Szolnok – Miskolc
Eger – Szentes
Szeged – BVSC
Tatabánya– Kaposvár

B-csoport

OSC – KSI
FTC – UVSE
Honvéd – Debrecen
Vasas – Pécs

14. forduló (február 24.)

A-csoport

Eger – Szolnok
BVSC – Tatabánya
Kaposvár – Szentes
Szeged – Miskolc

B-csoport

FTC – OSC
Debrecen – Pécs
Vasas – UVSE
Honvéd – KSI

Sz. B.



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek