2019 augusztus 26.

Íme, az 1 nap vízilabda mentrendje

Tizenhárom meccsel várja a vízilabda szerelmeseit az 1 nap vízilabda.

A rendező UVSE közzétette a programot a holnapi (augusztus 27-ei) eseményre.

Az 1 nap vízilabda menetrendje:

08.30 óra Gyermek 2005/II. – Oázis
09.15 óra Gyermek 2007 – Vác
10.00 óra Gyermek 2006 – Szent István Polo SE.
10.45 óra UVSE – Honvéd OB1 férfi
12.00 óra Leány gyermek – FTC
12.45 óra Fiú serdülő II. – BVSC
13.30 óra Leány serdülő – FTC
14.15 óra Gyermek 2008 – OSC
15.15 óra Fiú serdülő I. – BVSC
16.00 óra Leány ifjúsági – Dunaújváros
17.00 óra Előkészítő csoport
17.45 óra Fiú ifjúsági – KSI
18.45 óra UVSE – Dunaújváros OB1 női

Bejárat az oldalsó lelátó alól!!



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek