2019 július 11.

Íme, a férfi vízilabda vb programja!

Összegyűjtöttük a vb programját.

Férfi válogatottunk a C-csoportba került, ahol Új-Zélanddal, Dél-Afrikával és Spanyolországgal játszik. Ami a csoportmeccseket illeti nem túl barátságosak a meccsidőpontok, hiszen kettő találkozó is éjszaka / hajnalban lesz.

A férfi válogatott Vb-kerete:
Kapusok: Nagy Viktor (Szolnok), Vogel Soma (FTC)
Mzőnyjátékosok: Angyal Dániel (Szolnok), Bátori Bence (Szolnok), Hárai Balázs (OSC), Jansik Szilárd (FTC), Mezei Tamás (FTC), Manhercz Krisztián (OSC), Pohl Zoltán (FTC), Sedlmayer Tamás (FTC), Varga Dénes (FTC), Vámos Márton (FTC), Zalánki Gergő (Szolnok)

A Vb csoportjai:
A-csoport: Szerbia, Montenegró, Görögország, Dél-Korea
B-csoport: Ausztrália, Horvátország, Egyesült Államok, Kazahsztán
C-csoport: MAGYARORSZÁG, Spanyolország, Új-Zéland, Dél-Afrika
D-csoport: Németország, Brazília, Olaszország, Japán

A-csoport:
Július 15., hétfő
1.30: Szerbia–Montenegró
2.50: Dél-Korea–Görögország
Július 17., szerda
12.10: Görögország–Montenegró
13.30: Szerbia–Dél-Korea
Július 19., péntek
9.30: Szerbia–Görögország
10.50: Dél-Korea–Montenegró

B-csoport
Július 15., hétfő
4.10: Egyesült Államok–Kazahsztán
5.30: Horvátország–Ausztrália
Július 17., szerda
1.30: Ausztrália–Kazahsztán
2.50: Egyesült Államok–Horvátország
Július 19., péntek
12.10: Egyesült Államok–Ausztrália
13.30: Horvátország–Kazahsztán

C-csoport:
Július 15., hétfő
9.30: Dél-Afrika–Spanyolország
10.50: Új-Zéland–MAGYARORSZÁG
Július 17., szerda
4.10: MAGYARORSZÁG–Spanyolország
5.30: Dél-Afrika–Új-Zéland
Július 19., péntek
1.30: Dél-Afrika–MAGYARORSZÁG
2.50: Új-Zéland–Spanyolország

D-csoport:
Július 15., hétfő
12.10: Brazília–Olaszország
13.30: Németország–Japán
Július 17., szerda
9.30: Japán–Olaszország
10.50: Brazília–Németország
Július 19., péntek
4.10: Brazília–Japán
5.30: Németország–Olaszország

Helyosztók:
JÚLIUS 21., VASÁRNAP
Helyosztók
3.30: A4–B4
5.00: C4–D4
A negyeddöntőbe jutásért
7.00: A2–B3
8.30: A3–B2
10.00: C2–D3
11.30: C3–D2

JÚLIUS 23., KEDD
Helyosztók
A 15. helyért
1.00: A4/B4 vesztese–C4/D4 vesztese
a 13. helyért
2.30: A4/B4–C4/D4
a 9-12. helyért
4.00: A2/B3 vesztese–C2/D3 vesztese
5.30: A3/B2 vesztese–C3/D2 vesztese
Negyeddöntő
7.00: A1–C2/D3
8.30: B1–C3/D2
10.00: C1–A2/B3
11.30: D1–A3/B2

JÚLIUS 25., CSÜTÖRTÖK
Helyosztók:
A 11. helyért: 10.30
A 9. helyért: 12.00
A 5–8. helyért: 7.00, 8.30
Elődöntő: 10.00, 11.30

JÚLIUS 27., SZOMBAT
A hetedik helyért: 7.00
Az ötödik helyért: 8.30
A harmadik helyért: 10.00
Döntő: 11.30



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek