2016 április 09.

Férfi Ob I: Tovább menetel a Kaposvár

Otthon győzött a Kaposvár a sereghajtó KSI ellen. A somogyiaknak ez volt a negyedik sikere a középszakaszban és továbbra is felfelé kacsingathatnak a tabellán.

20160305ksi-kaposvar02

Egy negyedig tudta tartani a vendég KSI a lépést a Kaposvárral a középszakasz 6. fordulójának nyitányán. Az első etap 3-2-es állása után Juhász-Szelei, Vindisch és Dobos találatára a másik oldalon egy válasz jött Kardos révén, így 6-3 volt az eredmény a nagyszünetben. A fordulás után sem változott a játék képe. Sőt, egyet még közétett a Kaposvár, így négygólos előnyből várhatták az utolsó negyedet a somogyiak. A záróakkordban már csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül 11-7-re győzött a somogyi alakulat.

Ami a további eredményeket illeti, a Szentes két góllal legyőzte a Debrecent, az UVSE a Tatabánáyán lépett túl, míg a Pécs otthon verte a másik újoncot, a Miskolcot. A tabella így még szorosabb lett, hiszen Lukács Dénes együttese három pontra van az első helytől

Férfi Ob I., alsóház (6. forduló):

Kaposvár – KSI SE 11-7 (3-2, 3-1, 3-2, 2-2)
Gólszerzők: Berta 3, Juhász-Szelei 3, Vindisch 2, Kovács 2, Dobos 1 ill. Marnitz 2, Miklós 2, Baj 1, Kardos 1, Zerinváry 1