Férfi Ob I: Lehullt a lepel – Bemutatta új igazolásait a Szentes
A Szenteshez hárman is érkeztek az átigazolási szezonban. A csapat megerősödve új játékosaival, és régi-új vezetőedzőjével a 8. helyet sem tartja kizártnak a végelszámolásnál.
Lukács Dénes mióta átvette a sereghajtó csapat irányítását, azóta hat pontot gyűjtött az együttes, és már lőtávolon belülre került az előtte állokkal szemben.
Januárban pedig újabb játékosokkal erősített a félszezonra a csapat. Strahinja Sretkovicsról és Komlósi Péterről már korábban írtunk. Azonban Miljan Popovicról még nem, akit tegnap egy sajtótájékoztató keretében mutattak be. A vezetőedző nem tartja elképzelhetetlennek, hogy az alapszakasz végére, akár a 10. helyre is odaérhet a csapat, a végelszámolásnál pedig a nyolcadikra.
A Szentes a hétvégén folytathatja a pontok gyűjtögetését, hiszen a Honvédot fogadja.
Sz. B.