2016 február 26.

Férfi Ob I: Íme, a középszakasz teljes programja

Véglegessé vált a férfi Ob I., középszakaszának teljes programja. Az alsóház az olimpiai kvalifikációs torna alatt is játszik.

altalanosvizilabdakep01

Eltér egymástól a felsőház illetve az alsóház programja. Mint ismeretes a középszakaszt kettévágja egy olimpiai kvalifikációs torna, mely alatt a legjobb nyolc küzdelmei szünetelnek, de az alsóház tovább dübörög.

A középszakasz után már a helyosztók jönnek, így az 1. helyezett a másodikkal játszik a fináléban. Az Ob I-ből az utolsó kiesik, míg a 15. helyezett osztályzót játszik az Ob I-b másodikjával.

Felsőház:

1. forduló

FTC-PQS Waterpolo – ContiTech Szeged Diapolo 12–11 (3–3, 3–2, 4–4, 2–2)
ZF-Eger–RacioNet-Honvéd 15–8 (4–3, 4–2, 4–2, 3–1)
Szolnoki Dózsa-Közgép – Vasas SC 15-6 (3-0, 4-1, 6-2, 2-3)
A-Híd OSC Újbuda – BVSC-Zugló 14-6 (3-1, 4-2, 4-2, 3-1)

Alsóház:

1. forduló, február 27., szombat:

EBP Tatabánya-Debrecen VSE
Pécs VSK-Kaposvári VK
Miskolc VLC-KSI SE
Valdor Szentes-UVSE H. Hotels

Felsőház:

2. forduló, február 27., szombat:

16.00 Szolnoki Dózsa-Közgép-FTC-PQS Waterpolo
18.00 BVSC-Zugló – Racionet Honvéd
18.00 Vasas – ContiTech Szeged-Diapolo
20.15 A-Híd OSC-Újbuda-ZF-Eger

Alsóház:

2. forduló, március 5., szombat

KSI SE-Kaposvári VK
EBP Tatabánya-UVSE H. Hotels
Miskolc VLC-Pécs VSK
Debrecen VSE-Valdor Szentes

Felsőház:

3. forduló, március 2., szerda:

FTC-PQS Waterpolo-BVSC-Zugló
ZF-Eger-Vasas
Racionet Honvéd-Szolnoki Dózsa-Közgép
ContiTech Szeged Diapolo-A-Híd OSC-Újbuda

Alsóház:

3. forduló, március 12., szombat

Pécs VSK-EBP Tatabánya
UVSE H. Hotels-Miskolc VLC
ValdorSzentes-KSI SE
Kaposvári VK-Debrecen VSE

Felsőház

4. forduló, március 5., szombat

Racionet Honvéd- ContiTech Szeged-Diapolo
Vasas-BVSC-Zugló
Szolnoki Dózsa-Közgép – A-HÍD OSC-Újbuda
ZF-Eger-FTC PQS Waterpolo

Alsóház

4. forduló, március 19., szombat

UVSE H. Hotels-Kaposvár VK
KSI SE-EBP-Tatabánya
Miskolc VLC-Debrecen VSE
Valdor Szentes-Pécs VSK

Felsőház

5. forduló, március 8., kedd

ContiTech Szeged Diapolo-FTC PQS Waterpolo
Racionet Honvéd-ZF-Eger
Vasas-Szolnoki Dózsa-Közgép
BVSC-ugló-A-HÍD OSC-Újbuda

Alsóház

5. forduló, április 2., szombat

Debrecen VSE-EBP Tatabánya
Kaposvári VK-Pécs VSK
KSI SE-Miskolc VLC
UVSE H. Hotels-Valdor Szentes

Felsőház

6. forduló, március 14., hétfő

Racionet Honvéd-BVSC-Zugló
ZF-Eger-A-HÍD OSC-Újbuda
FTC PQS Waterpolo-Szolnoki Dózsa-Közgép
ContiTech Szeged Diapolo-Vasas

Alsóház

6. forduló, április 9., szombat

UVSE H. Hotels-EBP Tatabánya
Pécs VSK-Miskolc VLC
Valdor Szentes-Debrecen VSE
Kaposvár VK-KSI SE

Felsőház

7. forduló, április 20., szerda

Szolnoki Dózsa Közgép- Racionet Honvéd
Vasas-ZF-Eger
A-HÍD OSC Újbuda-ContiTech Szeged Diapolo
BVSC Zugló-FTC PQS Waterpolo

Alsóház

7. forduló, április 16., szombat

EBP Tatabánya-Pécs VSK
Miskolc VLC-UVSE H. Hotels
KSI SE-Valdor Szentes
Debrecen VSE-Kaposvár VK

Felsőház

8. forduló, április 23., szombat

A-HÍD OSC-Újbuda-Szolnoki Dózsa-Közgép
FTC PQS Waterpolo-ZF-Eger
ContiTech Szeged Diapolo-Racionet Honvéd
BVSC-Zugló-Vasas

Alsóház

8. forduló, április 23., szombat

Debrecen VSE-Miskolc VLC
Pécs VSK-Valdor Szentes,
Kaposvár VK-UVSE H. Hotels
EBP Tatabánya-KSI SE

A felsőház állása:

H. Csapat Mérkőzés Gy. D. V. P.
1. Szolnoki Dózsa-Közgép 15 15 0 0 45
2.  ZF-Eger 15 13 0 2 39
3. A-Híd OSC-Újbuda 15 13 0 2 39
4. FTC-PQS Waterpolo 15 12 0 3 36
5. RacioNet Honvéd 15 10 1 4 31
6. ContiTech Szeged Diapolo 15 8 0 7 24
7. BVSC-Zugló 15 7 2 6 23
8. Vasas 15 7 2 6 23

Az alsóház állása:

H. Csapat Mérkőzés Gy. D. V. P.
1. Debrecen VSE 14 7 1 6 22
2. Pannergy-Miskolc VLC 14 5 1 8 16
3. Valdor Szentes 14 4 2 8 14
4. PVSK Mecsek-Füszért 14 3 0 11 9
5. UVSE H. Hotels 14 3 0 11 9
6. Kaposvári VK 14 2 1 11 7
7. EPB Tatabánya 14 1 0 13 3
8. KSI SE 14 1 0 13 3

 



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek