2014 október 05.

Férfi Magyar Kupa: Megvannak a továbbjutók

Véget értek a Magyar Kupa csoportmérkőzései. A tegnapi nap után, még három hely volt kiadó, ezekre a Fradi, a Honvéd és az OSC futott be. Az összes eredmény és a további program…2014-2015 eger - osc dvse

A tegnapi nap, öt továbbjutója után, ma az a három együttes lépett a Magyar Kupa negyeddöntőjébe, akikre számítani lehetett….

Az A csoportban már tegnap megvoltak a továbbjutók, hiszen a Szeged és a Vasas megnyerte mindkét mérkőzését, ma csak az volt a kérdés, hogy mely csapat végez az első helyen a gruppettóban. Nos, a csongrádiak kilenc góllal verték Földi László együttesét, így veretlenül meneteltek be a negyeddöntőbe. Harmadik lett a Pécs, mely együttes ma meggyőző arányban verte az YBL-t.

A B csoportban az Eger a harmadik találkozóját is megnyerte, miután ma a házigazdákat, a Debrecent verte, második helyen, ahogy azt lehetett várni az OSC ment tovább Vincze Balázsék ma az Ob I újoncát, az UVSE együttesét győzték le. A harmadik a Debrecen, míg a negyedik az előbb említett, lilák lettek.

A C-jelű gruppettóban a BVSC szintén már tegnap biztosította helyet a legjobb nyolc között, ma Märcz Tamás együttese döntetlent ért el a Honvéd ellen, így Vad Lajos-fiai is továbbmentek, két döntetlennel és egy győzelemmel. Itt a harmadik a KSI, míg a negyedik a rendező, Miskolc lett.

A D csoportban egy percig sem lehetett kérdéses, hogy a Szolnok továbbmegy. Cseh Sándor együttese ma a Fradit verte. A zöld-fehér együttesnek ez volt az egyetlen veresége a csoportban hiszen tegnap s a Kaposvárt, míg ma a Szentest győzte le. Itt a somogyiak lettek a harmadikok, míg a rendező, a Szentes a negyedik.

A továbbjutott együttesek: Szegedi VE, Vasas-Plaket, ZF-Eger, A-Híd OSC-Újbuda, BVSC-Wáberer Hungária-Zugló, Racio-Net Honvéd, Szolnoki Dózsa-Közgép, Ferencváros

Ami a továbbiakat illeti, a nyolc továbbjutott csapatot vaksorsolással négy párba sorsolják. A negyeddöntőben oda-visszavágós alapon dől majd el a továbbjutás sorsa.

A Férfi Magyar Kupa összes eredménye:

A csoport:  (rendező: Pécs)

Mai eredmények:

október 5.:

10:30 YBL – Pécs 6 – 17 (0-6, 3-4, 2-1, 1-6)
Gólszerzők: Gyarmathy Viktor 2, Kibédi László 2, Koltai Kristóf 1, Nagy Sándor 1 illetve Czigány Károly 3, Francsics Dániel 3, Polovic Krisztián 2, Csaba Márton 2, Csacsovszky Alex 1, Práczky Károly 1, Kistamás Zsolt 1, Krizsán András 1, Müller Máté 1, Danilo Cabrilo 1

12:00 Szeged – Vasas 15 – 6 (3-0, 5-1, 4-3, 3-2)
Gólszerzők: Kiss Csaba 3, Chilkó Márton 2, Varga Zsolt 2, Sánta Dániel 2, Manhercz Krisztián 2, Kunac Aljosa 2, Seman Lukas 2 illetve Sedlmayer Tamás 1, Juhász-Szelei Norbert 1, Várnai Kristóf 1, Bóbis Máté 1, Gyárfás Tamás 1, Goreta Antun 1

Az A csoport végeredménye: (A továbbjutottak vastagon szedve)

1. Szegedi VE 9 pont
2. Vasas-Plaket 6 pont
3. PVSK-Mecsek-Füszért 3 pont
4. Ybl WPC 0 pont

Tegnapi eredmények:

október 4.,

10:30 Szeged – Pécs 14 – 8 (1-1, 5-3, 4-3, 4-1)
Gólszerzők: Manhercz Krisztián 4, Kiss Csaba 2, Sánta Dániel 2, Manhercz Ádám 2, Kunac Aljosa 2, Chilkó Márton 1, Varga Zsolt 1 illetve Csacsovszky Alex 3, Müller Máté 2, Kistamás Zsolt 1, De Blasio Domenico 1, Polovic Krisztián 1

12:00 Vasas – YBL 12 – 9 (4-0, 3-3, 3-2, 2-4)
Gólszerzők: Sedlmayer Tamás 2, Juhász-Szelei Norbert 2, Bóbis Máté 2, Gyárfás Tamás 2, Várnai Kristóf 1, Burián Gergely 1, Kiss Kristóf Szeif 1, Hőna Dávid 1 illetve Kibédi László 5, Kórós Attila dr 2, Gyarmathy Viktor 1, Szabó Gergő 1

18:00 Pécs – Vasas 5 – 11 (2-2, 1-5, 1-2, 1-2)
Gólszerzők: Csacsovszky Alex 2, De Blasio Domenico 1, Müller Máté 1, Polovic Krisztián 1 illetve Goreta Antun 5, Sedlmayer Tamás 2, Bóbis Máté 2, Német Toni Josef 1, Gyárfás Tamás 1

19:30 YBL – Szeged 6 – 14 (3-4, 1-5, 0-1, 2-4)
Gólszerzők: Gyarmathy Viktor 3, Hill Péter Mátyás 1, Kibédi László 1, Szabó Gergő 1 illetve Manhercz Ádám 3, Chilkó Márton 2, Varga Zsolt 2, Sánta Dániel 2, Manhercz Krisztián 2, Kiss Csaba 1, Török Krisztián 1, Kunac Aljosa 1


B csoport: (rendező: Debrecen)

Mai eredmények:

október 5.,

09:30 UVSE – OSC 9 – 17 (0-4, 3-6, 3-4, 3-3)
Gólszerzők: Dávid Zoltán Péter 3, Szatmári Kristóf 2, Hertzka Olivér 2, Keresztúri Márton 1, Márkus Martin 1 illetve Kevin Graham 3, Bátori Bence 2, Jávor Dániel 2, Kayes Joseph 2, Bundschuh Erik 1, Decker Ádám 1, Hegedűs Gábor 1, Kovács Gábor 1, Juhász Zsolt 1, Salamon Ferenc 1, Szentesi Ádám 1, Brguljan Drasko 1

11:00 Eger – DVSE 14 – 6 (5-3, 0-0, 3-2, 6-1)
Gólszerzők: Boris Vapenski 4, Szivós Márton 2, Erdélyi Balázs 2, Bedő Krisztián 2, Hornyák Olivér 1, Zalánki Gergő 1, Angyal Dániel 1, Cuckovic Uros 1 illetve Kincses Attila 3, Szabó Botond 2, Macsi Patrik 1

A B csoport végeredménye:

1. ZF-Eger 9 pont
2. A-Híd OSC-Újbuda 6 pont
3. Debreceni VSE 1 pont
4. UVSE-Hunguest Hotels 1 pont

A tegnapi eredmények:

október 4.,

ZF-Eger – OSC   13 – 6  (5-1, 3-1, 2-2, 3-2)
Gólszerzők: Szivós Márton 4, Cuk Milos 3, Hosnyánszky Norbert 2, Erdélyi Balázs 1, Lőrincz Bálint 1, Bedő Krisztián 1, Cuckovic Uros 1 illetve Gór Nagy Miklós 3, Decker Ádám 2, Brguljan Drasko 1

12:30 DVSE – UVSE 7 – 7 (2-1, 0-2, 2-2, 3-2)
Gólszerzők:  Kállay Márk 4, Halek Márton 2, Szabó Botond 1 illetve Kovács Csatlós Róbert 3, Benczur Márton 2, Dávid Zoltán Péter 1, Kovács Bence 1

18:00 A-Híd OSC Újbuda – DVSE 9 – 4 (2-1, 1-1, 4-0, 2-2)
Gólszerzők: Kovács Gábor 3, Bátori Bence 2, Kayes Joseph 2, Hegedűs Gábor 1, Szentesi Ádám 1 illetve     Kállay Márk 2, Soltész Alpár 1, Martin Kolarik 1

19:30 UVSE – Eger 9 – 15 (1-6, 3-3, 1-2, 4-4)
Tóth Zoltán 2, Keresztúri Márton 2, Kovács Csatlós Róbert 2, Benczur Márton 1, Hertzka Olivér 1, Kovács Bence 1 illetve Bedő Krisztián 4, Angyal Dániel 3, Boris Vapenski 2, Szivós Márton 1, Hornyák Olivér 1, Zalánki Gergő 1, Hosnyánszky Norbert 1, Cuk Milos 1, Cuckovic Uros 1


C csoport: (rendező: Miskolc)

Mai eredmények:

október 5.,

11:00 Honvéd – BVSC 6 – 6 (3-1, 2-2, 0-1, 1-2)
Gólszerzők: Fülöp Bence 3, Kiss Gergely dr. 1, Simon Roland Zsolt 1, Illés Sándor 1 illetve Pásztor Mátyás 2, Borsós Endre 1, Kovács Péter 1, Török Béla 1, Kotsidis Nikolaos 1

12:30 KSI – Miskolc 11 – 7 (3-1, 3-1, 2-3, 3-2)
Gólszerzők: Bicskei Attila 3, Szabó Balázs 2, Miklós Levente Dávid 2, Deutsch Máté 1, Kalanovics Balázs 1, Kovács Gergő 1, Hangody László dr. 1 illetve Kerschbaum Norbert 2, Jakab László 1, Hegedűs Bence 1, Jakab Dániel 1, Salamon Attila 1, Somlai Tamás 1

A tegnapi eredmények:

október 4.,

13:00 Honvéd – Miskolc 7 – 7 (2-3, 0-2, 3-1, 2-1)
Gólszerzők:  Szőke Szabolcs 2, Fülöp Bence 2, Simon Adrián 1, Illés Sándor 1, Nenad Stojcic 1 illetve Szilvasán Patrik 2, Hegedűs István 1, Hegedűs Bence 1, Jakab Dániel 1, Kerschbaum Norbert 1, Somlai Tamás 1

14:30 BVSC – KSI 12 – 8 (2-2, 3-2, 3-1, 4-3)
Gólszerzők: Kovács Péter 4, Mészáros Csaba 2, Létay Krisztián 2, Ambrus Ferenc 1, Szabó Bence 1, Török Béla 1, Kotsidis Nikolaos 1 illetve Kovács Gergő 3, Hangody László dr. 2, Deutsch Máté 1, Kalanovics Balázs 1, Miklós Levente Dávid 1

19:00 Miskolc – BVSC 7 – 10 (1-4, 1-1, 2-2, 3-3)
Gólszerzők: Hegedűs István 2, Somlai Tamás 2, Jakab László 1, Jakab Dániel 1, Kerschbaum Norbert 1 illetve Pásztor Mátyás 3,     Török Béla 2, Létay Krisztián 2, Borsós Endre 1, Kovács Péter 1, Tatár Roland 1

20:30 KSI – Honvéd 7 – 8   (3-1, 1-3, 1-3, 2-1)
Gólszerzők: Bicskei Attila 2, Hangody László dr. 2, Fejős Róbert 2, Miklós Levente Dávid 1 illetve Nenad Stojcic 2, Kiss Bálint 1, Kiss Gergely dr. 1, Simon Roland Zsolt 1, Illés Sándor 1, Szőke Szabolcs 1, Steinmetz Barnabás Dr. 1

A C csoport végeredménye:

1. BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 7 pont
2. Racio-Net Honvéd 5 pont
3. KSI SE 3 pont
4. Miskolci VLC 1 pont


D csoport (rendező: Szentes)

Mai eredmények:

október 5.,

11:00 FTC – Szentes 10 – 8 (3-1, 2-2, 1-3, 4-2)
Gólszerzők: Roach Aidan 2, Paján Viktor 1, Nyéki Balázs 1, Kolozsi Marcell 1, Regős Áron 1, Jansik Szilárd 1, Ernyey Márk 1, Katonás Gergely 1, Swift Joel 1 illetve Weszelovszky László 2, Rakonjac Zlatko 2, Dőry Farkas 1, Nagy Márton 1, Németh Dániel 1, Vörös Viktor 1

12:30 Szolnok – Kaposvár 15 – 4 (3-1, 6-1, 2-0, 4-2)
Gólszerzők: Stefan Mitrovic 3, Kis Gábor 2, Varga Dénes 2, Zivko Gocic 2, Madaras Norbert 2, Jansik Dávid 1, Varga Dániel 1, Mezei Tamás 1, Milan Aleksic 1 illetve Sántavy Máté 1, Berta József 1, Kovács Olivér 1, Mihailo Parezanovic 1

A D csoport végeredménye:

1. Szolnoki Dózsa-Közgép 9 pont
2. Ferencváros 6 pont
3. Kaposvári VK 3 pont
4. Valdor-Szentes 0 pont

A tegnapi eredmények:

október 4.:

10:00 Szolnok – Szentes 15 – 3 (3-0, 6-1, 2-2, 4-0)
Gólszerzők: Madaras Norbert 4, Varga Dániel 3, Varga Dénes 2, Mezei Tamás 2, Zivko Gocic 2, Jansik Dávid 1, Hangay Zoltán 1 illetve Dőry Farkas 1, Németh Dániel 1, Somogyi Balázs 1

12:00 Kaposvár – FTC 6 – 11 (2-3, 1-2, 0-4, 3-2)
Gólszerzők: Oliver Vikalo 2, Berta József 1, Surányi László 1, Gros Ronen 1, Mihailo Parezanovic 1 illetve Jansik Szilárd 3, Ernyey Márk 2, Roach Aidan 2, Nyéki Balázs 1, Pohl Zoltán 1, Regős Áron 1, Csapó Miklós 1

18:00 Szentes – Kaposvár 5 – 13 (1-3, 1-4, 1-3, 2-3)
Gólszerzők: Szabó I. Zoltán 1, Weszelovszky László 1, Csuka Flórián 1, Németh Dániel 1, Lucas Thomas 1 illetve Jeremy Davie 4, Mihailo Parezanovic 3, Vindisch Ferenc 2, Berta József 2, Sántavy Máté 2, Kovács Olivér 1

19:30 FTC – Szolnok 5  – 13  (2-4, 1-3, 0-4, 2-2)
Balázs Ákos 1, Kolozsi Bertalan 1, Ernyey Márk 1, Roach Aidan 1, Swift Joel 1 illetve Varga Dénes 5, Madaras Norbert 3, Vámos Márton 1, Hangay Róbert 1, Varga Dániel 1, Mezei Tamás 1, Milan Aleksic 1

Fotó: DVSE facebook



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.