2014 október 04.

Férfi Magyar Kupa: Eredmények

Sorjáznak a férfi Magyar Kupa eredményei. Az első játéknapról már véget is ért jópár mérkőzés. Ezeket, valamint a ma esti találkozók eredményeit is közöljük…általános polokep03

A csoport:  (rendező: Pécs)

Csapatok: Szeged, Vasas, YBL, Pécs

A program:

október 4.,

10:30 Szeged – Pécs 14 – 8 (1-1, 5-3, 4-3, 4-1)
Gólszerzők: Manhercz Krisztián 4, Kiss Csaba 2, Sánta Dániel 2, Manhercz Ádám 2, Kunac Aljosa 2, Chilkó Márton 1, Varga Zsolt 1 illetve Csacsovszky Alex 3, Müller Máté 2, Kistamás Zsolt 1, De Blasio Domenico 1, Polovic Krisztián 1

12:00 Vasas – YBL 12 – 9 (4-0, 3-3, 3-2, 2-4)
Gólszerzők: Sedlmayer Tamás 2, Juhász-Szelei Norbert 2, Bóbis Máté 2, Gyárfás Tamás 2, Várnai Kristóf 1, Burián Gergely 1, Kiss Kristóf Szeif 1, Hőna Dávid 1 illetve Kibédi László 5, Kórós Attila dr 2, Gyarmathy Viktor 1, Szabó Gergő 1

18:00 Pécs – Vasas 5 – 11 (2-2, 1-5, 1-2, 1-2)
Gólszerzők: Csacsovszky Alex 2, De Blasio Domenico 1, Müller Máté 1, Polovic Krisztián 1 illetve Goreta Antun 5, Sedlmayer Tamás 2, Bóbis Máté 2, Német Toni Josef 1, Gyárfás Tamás 1

19:30 YBL – Szeged 6 – 14 (3-4, 1-5, 0-1, 2-4)
Gyarmathy Viktor 3, Hill Péter Mátyás 1, Kibédi László 1, Szabó Gergő 1 illetve Manhercz Ádám 3, Chilkó Márton 2, Varga Zsolt 2, Sánta Dániel 2, Manhercz Krisztián 2, Kiss Csaba 1, Török Krisztián 1, Kunac Aljosa 1

október 5.,

10:30 YBL – Pécs

12:00 Szeged – Vasas

B csoport: (rendező: Debrecen)

Zf-Eger, DVSE, UVSE, A Híd OSC

A program:

október 4.,

ZF-Eger – A Híd-OSC Újbuda  13 – 6  (5-1, 3-1, 2-2, 3-2)
Gólszerzők: Szivós Márton 4, Cuk Milos 3, Hosnyánszky Norbert 2, Erdélyi Balázs 1, Lőrincz Bálint 1, Bedő Krisztián 1, Cuckovic Uros 1 illetve Gór Nagy Miklós 3, Decker Ádám 2, Brguljan Drasko 1

12:30 DVSE – UVSE 7 – 7 (2-1, 0-2, 2-2, 3-2)
Gólszerzők:  Kállay Márk 4, Halek Márton 2, Szabó Botond 1 illetve Kovács Csatlós Róbert 3, Benczur Márton 2, Dávid Zoltán Péter 1, Kovács Bence 1

18:00 A-Híd OSC Újbuda – DVSE 9 – 4 (2-1, 1-1, 4-0, 2-2)
Gólszerzők: Kovács Gábor 3, Bátori Bence 2, Kayes Joseph 2, Hegedűs Gábor 1, Szentesi Ádám 1 illetve     Kállay Márk 2, Soltész Alpár 1, Martin Kolarik 1

19:30 UVSE – Eger 9 – 15 (1-6, 3-3, 1-2, 4-4)
Tóth Zoltán 2, Keresztúri Márton 2, Kovács Csatlós Róbert 2, Benczur Márton 1, Hertzka Olivér 1, Kovács Bence 1 illetve Bedő Krisztián 4, Angyal Dániel 3, Boris Vapenski 2, Szivós Márton 1, Hornyák Olivér 1, Zalánki Gergő 1, Hosnyánszky Norbert 1, Cuk Milos 1, Cuckovic Uros 1

október 5.,

09:30 UVSE – OSC
11:00 Eger – DVSE

C csoport: (rendező: Miskolc)

Racionet Honvéd, BVSC-Zugló, KSI, Pannergy MVLC

A program:

október 4.,

13:00 Honvéd – Miskolc 7 – 7 (2-3, 0-2, 3-1, 2-1)
Gólszerzők:  Szőke Szabolcs 2, Fülöp Bence 2, Simon Adrián 1, Illés Sándor 1, Nenad Stojcic 1 illetve Szilvasán Patrik 2, Hegedűs István 1, Hegedűs Bence 1, Jakab Dániel 1, Kerschbaum Norbert 1, Somlai Tamás 1

14:30 BVSC – KSI 12 – 8 (2-2, 3-2, 3-1, 4-3)
Gólszerzők: Kovács Péter 4, Mészáros Csaba 2, Létay Krisztián 2, Ambrus Ferenc 1, Szabó Bence 1, Török Béla 1, Kotsidis Nikolaos 1 illetve Kovács Gergő 3, Hangody László dr. 2, Deutsch Máté 1, Kalanovics Balázs 1, Miklós Levente Dávid 1

19:00 Miskolc – BVSC

20:30 KSI – Honvéd

október 5.,

11:00 Honvéd – BVSC
12:30 KSI – Miskolc

D csoport (rendező: Szentes)

Szolnoki Dózsa-Közgép, Kaposvár, Széchenyi Bank-FTC , Valdor-Szentes

A program:

október 4.,

10:00 Szolnok – Szentes 15 – 3 (3-0, 6-1, 2-2, 4-0)
Gólszerzők: Madaras Norbert 4, Varga Dániel 3, Varga Dénes 2, Mezei Tamás 2, Zivko Gocic 2, Jansik Dávid 1, Hangay Zoltán 1 illetve Dőry Farkas 1, Németh Dániel 1, Somogyi Balázs 1

12:00 Kaposvár – FTC 6 – 11 (2-3, 1-2, 0-4, 3-2)
Gólszerzők: Oliver Vikalo 2, Berta József 1, Surányi László 1, Gros Ronen 1, Mihailo Parezanovic 1 illetve Jansik Szilárd 3, Ernyey Márk 2, Roach Aidan 2, Nyéki Balázs 1, Pohl Zoltán 1, Regős Áron 1, Csapó Miklós 1

18:00 Szentes – Kaposvár 5 – 13 (1-3, 1-4, 1-3, 2-3)
Gólszerzők: Szabó I. Zoltán 1, Weszelovszky László 1, Csuka Flórián 1, Németh Dániel 1, Lucas Thomas 1 illetve Jeremy Davie 4, Mihailo Parezanovic 3, Vindisch Ferenc 2, Berta József 2, Sántavy Máté 2, Kovács Olivér 1

19:30 FTC – Szolnok 5  – 13  (2-4, 1-3, 0-4, 2-2)
Balázs Ákos 1, Kolozsi Bertalan 1, Ernyey Márk 1, Roach Aidan 1, Swift Joel 1 illetve Varga Dénes 5, Madaras Norbert 3, Vámos Márton 1, Hangay Róbert 1, Varga Dániel 1, Mezei Tamás 1, Milan Aleksic 1

október 5.,

11:00 FTC – Szentes
12:30 Szolnok – Kaposvár

 



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.