2014 július 09.

Eb-menetrend (férfiak)

A magyar csapat a halálcsoportban került. A szerbekkel, a horvátokkal, a spanyolokkal, a németekkel és a franciákkal került egy hatosba a Benedek-csapat, innen már továbbjutni is nehéz lesz.

Csoportbeosztás

A csoport
Oroszország, Olaszország, Görögország, Grúzia, Románia, Montenegró

 

B csoport

 Magyarország, Szerbia, Horvátország, Németország, Spanyolország, Franciaország

 

(A férfi válogatott este 20:30-tól játssza összes csoportmérkőzését)

VÍZILABDA Eb, a csoportmérkőzések programja:

1. FORDULÓ (július 14.)

11:30 Horvátország – Németország

13:00 Románia – Grúzia

14:30 Franciaország – Szerbia

16:00 Montenegró – Görögország

19:00 Olaszország – Oroszország

20:30 Spanyolország – Magyarország

2. FORDULÓ (július 15.)

A-csoport

11:30 Grúzia – Görögország

13:00 Németország – Szerbia

14:30 Oroszország – Montenegró

16:00 Románia – Olaszország

19:00 Horvátország – Spanyolország

20:30 Magyarország – Franciaország

3. FORDULÓ (július 17.)

11:30 Olaszország – Grúzia

13:00 Franciaország – Horvátország

14:30 Spanyolország – Németország

16:00 Görögország – Oroszország

19:00 Montenegró – Románia

20:30 Szerbia – Magyarország

4. FORDULÓ (július 19.)

11:30 Spanyolország – Franciaország

13:00 Grúzia – Oroszország

14:30 Románia Görögország

16:00 Horvátország – Szerbia

19:00 Olaszország – Montenegró

20:30 Németország – Magyarország

5. FORDULÓ (július 21.)

11:30 Montenegró – Grúzia

13:00 Oroszország – Románia

14:30 Franciaország – Németország

16:00 Szerbia – Spanyolország

19:00 Görögország – Olaszország

20:30 Magyarország – Horvátország

július 23.:

Negyeddöntők, helyosztók:

16:00 A5 – B6 (QF1)

17:30 A6 – B5 (QF2)

19:00 A2 – B3 (QF3)

20:30 A3 – B2 (QF4)

Július 25.:

Elődöntők, helyosztók:

14:30 Győztes QF1 – B4 (SF1)

16:00 Győztes QF2 – A4 (SF2)

17:30 Vesztes QF1 -Vesztes QF2 (11-12. helyért)

19:00 Győztes QF3 – B1 (SF3)

20:30 Győztes QF4 – A1 (SF4)

július 26.:

10:30 Vesztes SF1 – Vesztes SF2 (9-10. helyért)

12:00 Győztes SF1 – Győztes SF2 (7-8. helyért)

13:30 Vesztes QF3 – Vesztes QF4 (5-6. helyért)

Július 27.:

18:30 Bronzmérkőzés

20:30 Döntő

 

[table id=1 /]



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.