2026 június 27.

Átigazolás: öt játékostól köszönt el az UVSE

Néhányan nem a liláknál folytatják a következő szezonban.

Fotó: UVSE VÍzilabda

Hivatalos facebook oldalán vett búcsút az UVSE távozó játékosaitól:

5 játékosunktól köszönünk el, akik az UVSE férfi csapatának meghatározó tagjai voltak.💪🏻 Közös munka, megélt sikerek, emlékezetes mérkőzések, kihívások és számtalan olyan pillanat köt össze bennünket, amelyek túlmutatnak a sporton.🤩
Hálásak vagyunk azért az időért, energiáért és elkötelezettségért, amit az UVSE-re fordítottatok.🔥 Köszönjük, hogy velünk küzdöttetek, velünk ünnepeltetek, és hogy részei voltatok ennek az útnak.🤗
Ők öten: Besenyei Áron, Budai István, Csiszer Vince, Fülöp Bence, Gidófalvy Elemér🤽🏻‍♂️
Most új célok és új lehetőségek várnak rátok, de
bárhová is vezet az utatok, ennek a közösségnek mindig a részei maradtok.
Köszönünk mindent, és sok sikert kívánunk a folytatáshoz!