Ötödikként zárt a Ferencváros női vízilabdacsapata az európai rangsorban
Az FTC-Telekom Waterpolo női vízilabdacsapata ötödikként zárta a szezont az európai szövetség (LEN) rangsorában.

MTI/Bodnár Boglárka archív
A zöld-fehérek 2017-ben alapított női együttese története legjobb idényét produkálta, ugyanis a magyar bajnokságban és a kupában is diadalmaskodott, a Bajnokok Ligájában pedig döntős volt. A máltai fináléban drámai csatában, ötméteresekkel kapott ki a görög Olimpiakosztól.
A rangsort éppen a görögök vezetik három spanyol együttes, a Sabadell, a tavalyi BL-győztes Sant Andreu és a Mataro előtt.
A tizenötös listán még két magyar együttes szerepel, az UVSE a nyolcadik, a Dunaújváros pedig a tizedik.
(MTI-vizipolo.hu)






