Burián Gergely klubot vált
A három játékos közül egyelőre csak Burian átigazolása tekinthető biztosnak. A válogatott balkezes játékos a CN Barcelonetától érkezik, ahol Bajnokok Ligája-győzelmet ünnepelhetett.

Fotó: CNAB / archív
A dubrovniki klub hivatalosan bejelentette Burian Gergely szerződtetését. A 28 éves balkezes játékos az elmúlt két szezonban a CN Atlètic-Barceloneta együttesében szerepelt, amellyel nemrég megnyerte a Bajnokok Ligáját. A döntőben a Pro Recco ellen ráadásul ő szerezte a spanyol csapat utolsó gólját.
Burian korábban az OSC és a Vasas játékosa volt, a magyar válogatottal pedig több érmet is nyert, köztük ezüstérmet a 2025-ös világbajnokságon és bronzérmet a 2022-es Európa-bajnokságon.




