2016 augusztus 02.

Nyolc csapat, 104 név – Íme, a játékosok (nők)

Név szerint összegyűjtöttük, mely csapatokban, kik játszanak majd Rióban.

rio-og-2016Ausztrália:

Kapusok: Lea Yanitsas, Kelsey Wakefield

Mezőnyjátékosok: Gemma Beadsworth, Hannah Buckling, Holly Lincoln Smith, Keesia Gofers, Branwen Knox, Rowie Webster, Glencora McGhie, Zoe Arancini, Ashleigh Southern, Isabel Bishop, Nicola Zagame

Brazília:

Kapusok: Tess Oliveira, Victória Chamorro

Mezőnyjátékosok: Izabela Chiappini, Gabriela Mantellato Dias, Mariana Duarte, Luíza Ávila Borges Carvalho, Amanda Oliveira, Marina Zablith, Marina Canetti, Viviane Bahia, , Diana Abla, Camila Pedrosa, Lucianne Barroncas.

Magyarország:

Kapusok: Gangl Edina, Kasó Orsolya

Mezőnyjátékosok: Antal Dóra, Bujka Barbara, Czigány Dóra, Csabai Dóra, Garda Krisztina, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Kisteleki Hanna, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó

Olaszország:

Kapusok: Laura Teani, Giulia Gorlero

Mezőnyjátékosok: Elisa Queirolo, Roberta Bianconi, Giulia Emmolo, Rosaria Aiello, Federica Radicchi, Teresa Frassinetti, Aleksandra Cotti, Francesca Pomeri, Chiara Tabani, Tania Di Mario, Arianna Garibotti.

Spanyolország:

Kapusok: Laura Ester, Patricia Herrera

Maica García, Matilde Ortiz, Clara Espar, Anna Espar, Judith Forca, Pili Peña, Roser Tarragó, Marta Bach, Laura López, Beatriz Ortiz, Paula Leitón.

Kína:

Kapusok: Yang Jun, Peng Lin

Mezőnyjátékosok: Zhang Cong, Ma Huanhuan, Sun Yating, Zhao Zihan, Wang Xinyan, Mei Xiaohan, Zhang Jing, Xiong Dunhan, Niu Guannan, Song Donglun, Zhang Weiwei

Oroszország:

Kapusok: Anna Olegovna Karnauh, Anna Ustyukhina

Evgeniya Ivanova, Anna Timofeeva, Ekaterina Prokofyeva, Maria Borisova, Ekaterina Lisunova, Anna Grineva, Nadezhda Fedotova, Elvina Karimova, Anastasia Simanovich, Olga Gorbunova, Tatjana Zubkova

USA:

Kapusok: Samie Hill, Ashleigh Johnson

Mezőnyjátékosok: Caroline Clark, Makenzie Fischer, Aria Fischer, Rachel Fattal, Kaleigh Gilchrist, Maddie Musselman, Kiley Neushul, Kami Craig, Maggie Steffens, Courtney Mathewson, Melissa Seidemann

Magyar program az olimpián  (csoportmérkőzések):

Férfiak, csoportmérkőzések:

Augusztus 6., szombat:

9.00 Szerbia–Magyarország (magyar idő szerint: 14.00)

Augusztus 8., hétfő:

13.00 Magyarország–Ausztrália (m. i.: 18.00)

Augusztus 10., szerda:

10.20 Görögország–Magyarország (m. i.: 15.20)

Augusztus 12., péntek:

09.00 Magyarország–Japán (m. i.: 14.00)

Augusztus 14., vasárnap:

20.50 Brazília–Magyarország (augusztus 15., m. mi.: 1.50)

Nők, csoportmérkőzések:

Augusztus 9., kedd:

09.00 Magyarország–Kína (magyar idő szerint: 14.00)

Augusztus 11., csütörtök:

13.00 Spanyolország–Magyarország  (m. i.: 18.00)

Augusztus 13., szombat:

13.00 Magyarország–Egyesült Államok (m. i.: 18.00)



Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

Kapcsolódó cikkek