2017 augusztus 07.

Minden, amit a Masters vb-ről tudni kell!

Összegyűjtöttünk néhány fontosabb információt a Masters vb-ről! Eredménykövetése, programok, játékosok névsora…

mastersvblogo01

Négy arany (Millenium, YBL-Octopus, Budakalász, Bull’s Blood), három ezüst (Neptun, ESE, Vidám Vízilovak) és két bronzérmet (MAFC, Walrus) szereztek a magyar csapatok a Masters vb-n. Ezen kívül két negyedik (Oázis, Sunday Boys (50+), egy ötödik (Sunday Boys +55) , egy hatodik (Bánki), egy kilencedik (Tungsram), egy tizennegyedik (OSC Senior) és egy tizenhatodik (Budai LTD) helyet szereztek a magyar csapatok.

Fontos linkek:

Az eredményeket itt lehet követni…

– a vb programjáról, itt írtunk…

– a vb csapatairól és játékosairól, itt írtunk…

– Kásásék ráhajtanak a Masters vb aranyra

– Masters vb megnyitóünnepség: látványosság és szórakozás

A magyar férficsapatok a masters vb-n:

MAFC Masters (30+), Neptun VSC (30+), ESE 80 (35+), Hungarian Bull’s Blood (35+), Millennium HUN (40+), Oázis SC (40+), OSC Senior (40+), Budai LTD (45+), Tungsram (45+), Ybl-Octopus (45+), Happy Hippos (50+), Sunday Boys (50+), Sunday Boys (50+), MC Walrus Budapest (55+)

A nőknél a világ- és Európa-bajnok magyar kiválóságokat, így többek között Stieber Mercédeszt, Drávucz Ritát, Primász Ágnest, Rédei Katát, Szalkay Orsolyát tömörítő Budakalászi SC a 30+-os korosztályban indul, hasonlóan a Bánki VSE-hez.

A csapatokban szereplő játékosok:

MAFC Masters (30+)

Bajnógel Tamás, BENE Gergely, HANGAY Róbert, KISS Csaba, KLIE Ferenc, KORBULY Márton, LÁSZLÓ Bálint, MAJOR Zoltán, MAYER Bálint, MÓD Levente, PÁZMÁNYI Gábor, PINTÉR Róbert, VANKÓ Péter

Vezetőedző: PÁZMÁNYI Gábor

Neptun VSC (30+):

ÁBEL Zoltán, BALOGH Zoltán, DÉKÁNY Richárd, DOBRICZA István, FÖLDESI Oszkár, GARÁDI András, GÁTI Tamás, HAJÓS Péter, HALÁSZ Miklós, JANCSECZ Zsolt, JEX Dénes, LUDÁNYI Kadosa, MOLNÁR Ákos, SÁRMEZEI Zoltán, ZENTAI Tamás

Vezetőedző: BESZÉDES Csaba

ESE 80 (35+)

BELL Ryan McKay, BUSÁK István, GYŐRI Attila, KISS Szabolcs, KÓRÓS Attila, KŐTELEKY Dénes, KOVÁCS Attila, MANSON Bev, MERCZ Ádam, RÜLL Csaba, SERESS Tibor, SIPOS László, SZABÓ Gergő, SZABOLCSI Zoltán,
SZŐCS Gábor

Vezetőedző: SZABÓ Gábor

Hungarian Bull’s Blood (35+)

BÁRÁNY Attila, BÉKÉS Tamás, BERECZKI Miklós, BINDER Szabolcs, BONCFÖLDI András, BOZSIK Péter, CSÁKI Szabolcs, GOMBOS Gábor, HELEMBAI Gábor, KOVÁCS-CSATLÓS Róbert, MÁNYAI Roland, OFNER Dániel, PELLE Balázs

Vezetőedző: SUGÁR Sándor

Millennium HUN (40+):

BENEDEK Tibor, BIROS Péter, FODOR Rajmund, GERGELY István, KÁSÁS Tamás, KISS Gergő, MÄRCZ Tamás, MOLNÁR Tamás, STEINMETZ Barnabás, SZÉCSI Zoltán, SZÉKELY Bulcsú, VARGA Tamás, VARGA Zsolt, VÁRI Attila

Edző, Vezetőedző: KÓSZ Zoltán, KEMÉNY Dénes

Oázis SC (40+)

ÁBRAHÁM István, BERÉNYI Áron, DR ZLINSZKY János, FELVÉGI Péter, GARAMSZEGI László, POVÁZAI György, REGŐS Áron, SUBASITZ András, SZABÓ Csaba, TIBA Péter, TÓTH-DEME Miklós, VERMES Dávid, ZÁCSIK Tamás

Vezetőedző: PÉK Gyula

OSC Senior (40+):

EGRESSY István, FEKETE Zsolt, GOLOPENCZA Péter, HABI Csaba, HARMAT Attila, ILLÉS János, JÁNOSSA Tamás, KATONA Tamás, KERCSMÁR András, KERCSMÁR András, KEVI Tamás, PUHR Ádám, SÁRÁNDI Ákos, SÁRI András, TÓTH Ádám

Vezetőedző: EGRESSY István

Budai LTD (45+): 

BÁNFAI Balázs, CZIFRA Péter, HOLBOK Sándor, KRSKÓ Tibor, LENDVAI Zsolt, POLONYI Ákos, PONGRÁCZ Péter, SÁRECZ Zsolt, SCHATZ Péter, VANCSKÓ László, VONA István

Vezetőedző: MAGÓ Gábor

Tungsram (45+):

DEÁK Péter, EGRESSY András, ÉLŐ Gábor, KATONA Endre, KISS Zoltán, KŐHALMI András, MONOSTORI Attila, ORSZÁG Mihály, PLESZTOVITS István, TOMPA Gábor, TÓTH-KECSKÉS László, UGRAY Zoltán, VÖRÖS László

Vezetőedző: TOMPA Gábor

Ybl-Octopus (45+):

BÓLYA DR. László, CSÁNYI Róbert, CSAPÓ István, CSIZMAZIA Gábor, CSURGÓ Gábor, DÁVID Zoltán, DR TÓTH Frank, JUHÁSZ Zoltán, KÖLLÖ Attila, LIHOTZKY Károly, MARÓT Csaba, NYÍRI Zoltán, PULAY Gábor, SZILÁGYI Zsolt, VARGA Zsolt

Vezetőedző: PÉTER Imre

Happy Hippos (50+):

BESENYEI Attila, DENK Zoltán, DÓCZI István, DR BENE András, EPPEL László, SZAKONYI Ferenc, GYŐRI János, KAISER Tamás, KURON Attila, MERKELY Béla, MOLNÁR Róbert, ÜRÖGI Zsolt, VIGH Tamás, VÍGVÁRI Csaba, VINCZE Zsolt

Vezetőedző: PÁLINKÁS Tibor

Sunday Boys (50+):

DÉKÁNY Zoltán, FAZEKAS Márton, FISER József, HOMOLYA István, HORVÁTH József, KANIZSA Gábor, KOVÁCS Miklós, LINTER Gábor, LISKA István, OCSKÓ József, RIEMER Zsolt, RIGÓ Szilveszter, TORDA Péter, TURDA Elek, UGRIN Tamás

Vezetőedző: Kovács Miklós

Sunday Boys (55+):

BODNÁR Tamás, BUDAI Zsolt, GYENGÉSI Gábor, HUDACSEK László, IRMES Sándor, LESTYÁN Kristóf, LIEBMANN István, MAYER Róbert, MOLNÁR Tibor, MUZSNAY Csaba, NYÁRÁDI László, PATHÓ Zoltán, SALLAI Zoltán, SZIROCZÁK Zoltán, KRISTÓF András

Vezetőedző: BUDAVÁRI Imre

MC Walrus Budapest (55+):

BOROS Péter, BORS Endre, DR SÓVÁRI Miklós, HEGEDÜS Tibor, HONTI László, KOVÁCS György, MUJZER Gábor, MULLER Andrew, PETLYÁNSZKI Péter, SUDÁR Attila, SZÉKELY Zoltán, TÓTH Béla, VARGA János, VIDUMANSKY Ladislav

Vezetőedző: SZEKERES Tamás

A Kásás Zoltán fémjelezte amerikai, Blue Thunder (70+):

BARRY Clifford, BOLYAI István, CAMBOR Milan, CILIO Angelo, CUCCHIA Luciano, FÁBRY Tomas, GOODE Warwick, KAJLICH Anti, KÁSÁS Zoltán, KOEHLER Ron, KOLARIK Ivan, NOVAK Jaroslav, STAGE William

Vezetőedző: KOLARIK Ivan

Női csapatok:

Budakalászi SC (30+)

BOROS Júlia, BRÁVIK Fruzsina, DOROSZLAI Orsolya, DRÁVUCZ Rita, GRUBER Laura, GYÖRI Eszter, IPACS Barbara, KIS-PRIMÁSZ Ágnes, PAPP Tímea, PELLE Anikó, STIEBER Mercédesz, SZENTKERESZTI Gabriella, VARGÁNÉ GAZDAG Erika, ZSÁMBOK Lili, ZSOLDOS-RÉDEI Kata

Vezetőedző: GYÖRE Lajos

Bánki VSE (30+)

BAK Zsófia, BECK Zsófia, BÓTA-TÓTH Andrea, DENK Zsu, GYŐRFI-BUDAI Andrea, HETTIG Dóra, HIDASNÉ KIRA Violetta, JÁSZBERÉNYI Krisztina, LAMPERT Barbara, MAGYARFALVI Réka, MOLNÁR Eszter, ROSTÁS Andrea, SZANISZLÓ Gabriella, VINDISCH Gabriella, WOLF Adrienn

Vezetőedző: MOLNÁR Eszter

A Masters vb mind a 120 csapat és játékosai, ide kattintva érhetők el…

A magyar csapatok programja a Masters vb-n (csoportmeccsek):

Augusztus 7., hétfő:

Bay Area Masters – Neptun VSC (30+) 5-14 (1-5, 1-3, 0-3, 3-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

MAFC Masters (30+) – St- Petersburg Masters 30+ 14-10 (4-1, 3-2, 4-3, 3-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Jadran Veterani – ESE 80 10-11 (3-3, 2-3, 1-2, 3-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Real Canoe N.C. – Budai LTD 16-5 (4-0, 4-0, 3-3, 5-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

SV Cannstatt – Sunday Boys 7-2 (2-1, 1-1, 2-0, 2-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

The Olympic Club – Hungarian Bull’s Blood 3-8 (0-1, 1-0, 0-3, 2-4)- részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

OSC Senior – Sport Club Brenntag 11-14 (3-3, 3-5, 2-4, 3-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys (50+) – Polytechnic S&WP Club 8-8 (3-4, 0-2, 2-2, 3-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

MC Walrus Budapest (55+) – Helsingfors Simsällskap 9-1 (3-0, 2-0, 1-0, 3-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Oázis Sport Club (40+) – Darkside 7-9 (1-3, 2-4, 2-2, 2-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Tungsram SC (45+) – Blue Thunder Masters 14-6 (3-1, 6-1, 2-2, 3-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Happy Hippos (50+) – Water polo club Kyiv – 7-9 (3-2, 1-1, 3-3, 0-3)részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

YBL- Octopus +45 – Baltic Masters 45+ 8-5 (1-1, 3-2, 3-0, 1-2)- részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Budakalászi Sport Club (30+) – Bánki VSE (30+) 17-1 (4-0, 4-0, 4-1, 5-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Millennium HUN – Galatasaray Spor Klubu 22-5 (6-0, 4-1, 7-1, 5-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Augusztus 8., kedd:

Budakalászi Sport Club (30+) – Bay Area Masters 6-6 (2-1, 0-2, 2-1, 2-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

MAFC Masters (30+) – The Olympic Club 8-14 (3-5, 2-4, 2-2, 1-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Tungsram SC (45+) – AMPA ECP 40 2-12 (1-3, 1-3, 0-3, 0-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

The Olympic Club – Happy Hippos (50+) 5-10 (1-3, 0-3, 3-2, 1-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys – A.S.D. Europa Sporting Association (LAZ000915) 6-10 (1-3, 3-2, 2-3, 0-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Masters Old Fellows-ECP/AMPA 35+Brasil-Masters Old Fellows 35+ – ESE 80 4-7 (0-2, 1-1, 2-2, 1-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys (50+) – Scottsdale Water Polo 6-1 (2-0, 0-0, 2-0, 2-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

WPC Kazan 30+ – Neptun VSC (30+) 4-12 (0-5, 1-2, 2-1, 1-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

MC Walrus Budapest (55+) – Old Boys Prague 12-5 (0-1, 4-2, 5-0, 3-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Hungarian Bull’s Blood (35+) – C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT 31-1 (10-0, 7-0, 6-1, 8-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

YBL- Octopus +45 – SV Rheinhausen 1913 13-1 (5-0, 3-0, 3-1, 2-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Budai LTD – A.S.D. Europa Sporting Association (LAZ000915) 5-21 (2-4, 0-8, 2-5, 1-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Masters Rio Waterpolo Club – RIO Water Polo – OSC Senior (40+) 12-6 (6-1, 4-2, 2-2, 0-1)- részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Millennium HUN (40+) – Pallanuoto Milano A.S.DILETT. 24-5 (5-1, 7-1, 6-0, 6-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Augusztus 9., szerda:

Sunday Boys (50+) – Master Old Fellows 50+ 7-8 (2-3, 0-3, 4-0, 1-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Hungarian Bull’s Blood (35+) – SV Rheinhausen 1913 8-4 (0-1, 3-1, 2-1, 3-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

YBL- Octopus +45 – Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport 14-8 (4-2, 3-2, 3-3, 4-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys – St- Petersburg Masters 55+ 10-5 (1-0, 3-1, 2-2, 4-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

OSC Senior (40+) – Belarus Master 7-11 (3-4, 1-, 1-4, 2-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Polo Acuatioc Medellin Masculino – Budai LTD 20-4 (3-1, 6-1, 6-1, 5-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Happy Hippos (50+) – Old Boys Prague 14-4 (4-1, 5-2, 2-0, 3-1)- részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Oázis Sport Club (40+) – St-Petersburg Masters 40+ 8-11 (2-1, 1-2, 1-4, 4-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sport Club Brenntag (Romania) – ESE 80 8-9 (1-3, 5-2, 1-1, 1-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Belarus Master – Neptun VSC (30+) 3-8 (0-2, 1-1, 1-3, 1-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Attaboy’s Club – MC Walrus Budapest (55+) (0-6, 0-5, 0-5, 0-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Budakalászi Sport Club (30+) – English Roses Masters Water Polo (ERME) 18-4 (6-1, 5-2, 4-0, 3-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Tungsram SC (45+) – KVP H2O Piestany 9-3 (1-0, 5-1, 1-0, 2-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

The Olympic Club – Bánki VSE (30+) 13-2 (3-1, 3-0, 5-1, 2-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

WC Somovi – MAFC Masters (30+) 5-9 (2-2, 1-1, 1-3, 1-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Augusztus 10., csütörtök:

Real Canoe N.C. – ESE 80 6-6 (1-2, 1-3, 2-1, 2-0)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

MAFC Masters – Bay Area Masters 30+ 13-8 (6-0, 2-1, 0-4, 5-3) (negyeddöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Budai LTD – Waterpolo Stadio 5-21 (1-6, 1-4, 2-5, 1-6) (13-16. helyért)– részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Perth Cockatoos – Sunday Boys 4-25 1-2, 1-4, 0-5, 2-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Neptun VSC – Somovi 14-9 (4-1, 3-3, 4-2, 3-3) (negyeddöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Tungsram – CSN Imperial 6-11 (2-4, 1-2, 1-1, 2-4) (16 közé jutás) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

OSC Senior 40+ Dynamo Kyiev 12-14 (3-5, 5-5, 2-1, 2-3) (13. helyért) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Budakalászi Sport Club (30+) – >>KINEF – Masters>> Kirishi 10-9 (4-0, 2-5, 2-1, 2-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys 50+ – Stara Sava 8-5 (3-1, 2-1, 2-2, 1-1) (16. közé jutás) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Bánki VSE (30+) – Eimsbütteler Turnverband 2-13 (0-4, 1-3, 0-4, 1-2)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

WPC Uzhgorod – Hungarian Bull’s Blood (35+) 4-16 (1-5, 0-3, 2-5, 1-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Masters Rio – Oázis 40+ 4-7 (1-1, 1-2, 0-2, 2-2)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

St. Barbara – Walrus 55+ (2-0, 0-3, 1-2, 2-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Augusztus 11., péntek:

Masters water polo team Aquatiko – ESE 80 6-12 (3-4, 0-0, 1-3, 2-5)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Masters Rio – Sunday Boys 50+ 7-8 (3-1, 1-3, 1-2, 2-2)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Happy Hippos 50+ – Polytechnic 7-2 (2-0, 2-0, 2-1, 1-1)   – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

MAFC Masters 30+ – Neptun MAFC – Neptun 3-9 (0-2, 0-5, 2-2, 1-2) elődöntő  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

YBL Octopus 45+ – S.Petersburg 13-3 (4-0, 3-1, 4-1, 2-1)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Bánki VSE (30+) – Eimsbütteler Turnverband 3-14 (1-3, 0-3, 0-5, 2-3)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

East Bay Masters Water Polo – Hungarian Bull’s Blood 4-17 (1-3, 1-6, 1-4, 1-4)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Masters RIO Water Polo Club- Rio Water Polo – Sunday Boys 55+ 5-6 (2-1, 1-1, 0-1, 2-3)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Triangle – Oázis 40+ 8-16 (2-5, 1-5, 1-3, 4-3)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Piestany 45+ – Budai LTD 13-12 (5-2, 0-3, 3-3, 1-1 ötméteresekkel: 4-3)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Tungsram – Helsingsborg  12-3 (5-0, 2-0, 3-2, 2-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Millennium – Darkside  16-1 (2-0, 5-1, 3-0, 6-0) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Augusztus 12., szombat:

Kinef Kirishi – Bánki 30+ 15-7 (4-1, 5-2, 2-1, 4-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Budakalász – Eimbuetteler 30+ 11-6 (4-2, 5-1, 1-2, 1-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys – Old Boys Prága 55+ (“B”) 7-6 (1-3, 2-1, 2-0, 2-2) (negyeddöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

The Olympic Club – ESE 35+ 8-9 (2-1, 3-3, 2-1) (elődöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Walrus – Cannstatt 55+ 11-12 (4-3, 1-1, 3-3, 0-1, ötméteresekkel: 3-4) (elődöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Tungsram – Real Canoe 45+ 11-7 (1-3, 3-0, 4-1, 3-3) (9. helyért) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Bull’S Blood – Jadran Veteran +35+ 9-4 (4-1, 1-2, 2-0, 2-1) (elődöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Sunday Boys – Happy Hippos 50+ 3-11 (0-2, 0-2, 2-3, 1-4) (elődöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

AMPA ECP – YBL Octopus 45+ 4-10 (0-2, 1-2, 3-2, 0-4) (elődöntő) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Oázis – Millennium (2-5, 3-6, 1-5, 2-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Augusztus 13., vasárnap:

Walrus – Europa Sporting +55  10-8 (3-4, 2-2, 5-1, 0-1)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (bronzmérkőzés)

The Olympic Club – Sunday Boys 50+ 10-4 (2-1, 2-1, 4-1, 2-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (bronzmérkőzés)

Kazany – MAFC Masters 30+ 7-15 (2-4, 1-4, 1-4, 3-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (bronzmérkőzés) (fotó, később)

Bánki VSE – Bay Area Masters 30+ 4-9 (1-2, 1-2, 1-2, 1-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Dynamo Masters – Happy Hippos 50+ 8-7 (2-3, 3-2, 1-1, 2-1) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (döntő)

Brenntag – Oázis 40+ 12-8 (3-2, 3-3, 4-1, 2-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…  (bronzmérkőzés)

YBL Octopus – Club Veteran 8-7 (1-2, 2-1, 1-2, 1-2, 4-2) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (döntő)

The Olympic Club – Neptun 30+ 10-9 (2-1, 2-2, 3-2, 3-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…  (döntő)

Masters Rio – Sunday Boys 55+ 4-7 (0-1, 2-1, 0-2, 2-3) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (5. helyért)

ESE – Bull’s Blood 35+ 6-14 (0-4, 0-2, 3-4, 3-4) – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (döntő)

Budakalász – The Olympic Club 30+ – részletek a mérkőzésről, ide kattintva…

Millennium – Szentpétervár 40+ 16-3 (3-0, 6-1, 3-0, 4-2)  – részletek a mérkőzésről, ide kattintva… (döntő)



A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Kapcsolódó cikkek