2018 augusztus 09.

Íme, az U18-as vb programja

Lassan kezdődik a szombathelyi viadal. 

általanos kép0123

A-csoport: Egyiptom, Ausztrália, Dél-Afrika, Brazília, Montenegró

B-csoport: Görögország, Magyarország, Argentína, Oroszország, Kína

C-csoport: Üzbegisztán, Új-Zéland, Olaszország, USA, Horvátország

D-csoport: Szerbia, Kolumbia, Spanyolország, Kanada, Szaud-Arábia

Csoportkör:

Augusztus 11., szombat:

9.30 Dél-Afrika-Brazília
10.50 Ausztrália-Montenegró
12.10 Argentína-Oroszország
13.30 Olaszország-USA
15.05 Új-Zéland-Horvátország
16.25 Spanyolország-Kanada
18.10 Magyarország-Kína
19.30 Kolumbia-Szaud-Arábia

Augusztus 12., vasárnap:

9.30 Kína-Argentína
10.50 Horvátország-Olaszország
12.10 Üzbegisztán-Új-Zéland
13.30 Szaud-Arábia-Spanyolország
15.30 Szerbia-Kolumbia
16.50 Montenegró-Dél-Afrika
18.10 Egyiptom-Ausztrália
19.30 Görögország-Magyarország

Augusztus 13., hétfő:

9.30 USA-Horvátország
10.50 Olaszország-Üzegisztán
12.10 Kanada-Szaud-Arábia
13.30 Spanyolország-Szerbia
15.30 Brazília-Montenegró
16.50 Dél-Afrika-Egyiptom
18.10 Oroszország-Kína
19.30 Argentína-Görögország

Augusztus 14., kedd:

9.30 Szerbia-Kanada
10.50 Kolumbia-Spanyolország
12.10 Egyiptom-Brazília
13.30 Ausztrália-Dél-Afrika
15.30 Görögország-Oroszország
16.50 Üzbegisztán-USA
18.10 Új-Zéland-Olaszország
19.30 Magyarország-Argentína

Augusztus 15., szerda:

9.30 Brazília-Ausztrália
10.50 Egyiptom-Montenegró
12.10 Görögország-Kína
13.30 USA-Új-Zéland
15.30 Üzbegisztán-Horvátország
16.50 Kanada-Kolumbia
18.10 Szerbia-Szaud-Arábia
19.30 Oroszország-Magyarország

Augusztus 16., csütörtök:

9.30 A4-D5 (G41)
11.00 B4-C5 (G42)
12.30 A5-D4 (G43)
14.00 B5-C4 (G44)
15.30-A2-D3 (G45)
17.00 B2-C3 (G46)
18.30 A3-D2 (G47)
20.00 B3-C2 (G48)

Augusztus 17., péntek:

9.30 G41v-G42v (G49)
12.10 G43v-G44v (G51)

9.30 G41gy-G42gy (G50)
11.00 G43gy-G44gy (G52)
12.30 G45v-G46v (G53)
14.00 G47v-G48v (G54)
15.30 C1-G47 győztese (G57)
17.00 D1-G48gy (G58)
18.30 A1-G46gy (G55)
20.00 B1-G45gy (G56)

Augusztus 18., szombat

9.30 G55v-G57v (G65)
12.10 G56v-G58v (G66)

9.30 G49v-G51v (G59)
11.00 G49gy-G51gy (G60)
12.30 G50v-G52v (G61)
14.00 G50gy-G52gy (G62)
15.30 G53v-G54v (G63)
17.00 G53gy-G54gy (G64)
18.30 G55gy-G57gy (G67)
20.00 G56gy-G58gy (G68)

Augusztus 19., vasárnap:

12.15 G65v-G66v
13.45 G65gy-G66gy
15.15 (Bronzmérkőzés)
16.45 (döntő)



A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.

Kapcsolódó cikkek